Як вставити в рамочку.

Зробити рамку для картини або фотографії зовсім не складно, а матеріали для виготовлення прості і доступні. Вам не будуть потрібні дорогі послуги професіоналів - ви можете оформити декоративні елементи інтер'єру своїми руками.
Вам знадобиться
  • - багет;
  • - щільний картон або фанера;
  • - різак;
  • - маскіровачная стрічка;
  • - металева лінійка ;
  • - маленькі гвоздики;
  • - шнур.
Інструкція
1
Перед роботою ретельно обдумайте узор рами і колір паспарту, зробіть точні виміри вставляється в рамку рисунка. Якщо потрібно зменшити малюнок або обрізати пошарпані краю - обріжте ножем по металевій лінійці.
2
Максимально точно намітьте розміри малюнка в центрі паспарту. Візьміть різак для паспарту (або похилий різак) і акуратно виріжте прямокутник в центрі, потім видаліть його з паспарту.
3
Ретельно виміряйте довжину зовнішніх сторін паспарту. За розмірами виріжте чотири відрізка дерев'яного профілю, скошувавши торці. Це найскладніший етап роботи, він вимагає акуратності і точності. Будьте уважні, інакше з'єднання вийде нещільним, і доведеться все робити заново. Довжина профілю повинна бути більше довжини відповідної кромки.
4
Нанесіть столярний клей на торці відрізків профілю та склейте їх. З'єднайте кожен стик двома скобами, це додасть більшу міцність з'єднанню. Дайте деталям просохнути.
5
Прикріпіть малюнок до паспарту, для цього вам знадобиться маскувальна стрічка. Слідкуйте, щоб малюнок заповнював всі «вікно» в паспарту.
6
Візьміть щільний картон або фанеру, виріжте за розміром рамки. Вставте в рамку, закриваючи паспарту і малюнок. Закріпіть маленькими гвоздиками.
7
Заклейте стик між рамою і «кришкою». Шилом виконайте отвори на задній стороні рами, вкрутити туди вушка і прикріпіть шнур. Рамка готова, її можна повісити на стіну.
Зверніть увагу
Для картин, виконаних олійними фарбами, робиться рамка такого ж розміру. Для акварелей і естампів рамка повинна бути більше в 1,5-2 рази, так краще сприймається зображення. Квадратні рамки будуть гарні для картин, близьким за пропорціями до квадрату.
Корисна порада
Можна використовувати спеціальні затискачі для кріплення картини в рамці. Щоб вийняти або вставити картину, потрібно їх просто повернути. Можливе використання багетів від рамок більшого розміру, їх розбирають і використовують, як заготовки.
Степлери бувають різних видів, модифікацій, розмірів. Ці пристрої покликані оперативно скріплювати між собою металевими скобами різні вироби. Канцелярські степлери скріплюють листи, тонкий картон. Будівельні та меблеві закріплюють будівельні матеріали на різних поверхнях.
Інструкція
1
Щоб заправити заново для роботи канцелярський степлер для паперів, підберіть в магазині канцтоварів необхідний розмір скоб, рекомендованих саме для вашого виду степлеров.
2
Відкрийте упаковку з металевими скобами, вийміть з неї один блок скріплених між собою скоб. Вони легко розсипаються, тому беріть їх із коробочки акуратно.
3
Розкрийте степлер двома руками. Утримуйте його в лівій руці, великим пальцем цієї руки відтягніть внутрішню пружину степлера на себе до кінця. Правою рукою вставте скоби вістрям вниз в степлер, наголошуючи їх одним кінцем в пружину пристрою. Закрийте степлер.
4
Зробіть контрольне степлірування двох аркушів паперу. Завдяки такій дії скріпки всередині пристрою, навіть якщо вони були вставлені не дуже правильно, встануть на місце. Ні в якому разі не підставляйте пальці під степлер, під його робочу зону, так як це небезпечне дію призводить до травмування рук.
5
Будівельний або меблевий степлери заряджаються скобами трохи інакше. Залежно від їх виду, купуючи такий степлер, заздалегідь купите коробку скоб до нього, які порекомендує продавець. Справа в тому, що їх розміри, кількість в блоках для різних степлеров різні.
6
В деяких видах будівельних степлерів спеціальний жолоб з пружиною висувається повністю з пристрою назовні. Такий жолоб потрібно дістати з пристрою, взяти його в руку, вставити в нього ряд скоб вістрям вниз. Тепер жолоб затолкніте в пристрій до клацання. Перевірте на матеріалах установку скоб, клацнувши їм, наприклад, по матерії 2-3 рази.
7
Інші види будівельних степлерів мають висувну пружину, яка притискає скоби всередині пристрою. Її потрібно висунути на себе. Всередину жолоба з пружиною вставите скоби, які ви акуратно взяли з упаковки. Скоби ставляться гострими кінцями вниз в будь-якому пристрої степлера. Встановіть назад пружинний механізм. Пристрій готовий до застосування.