Як повернути побутову техніку. Як навчитися продавати побутову техніку.

Побутова техніка відноситься до категорії технічно складних товарів, тому правила її повернення відрізняються від тих, що діють для звичайних речей. Зокрема, ви не можете повернути побутову техніку в магазин під тим приводом, що вона вам просто не сподобалася.
Інструкція
1
Існує перелік №55 промислових товарів належної якості, що не підлягають поверненню в магазин. Переконайтеся, чи не входить ваша побутова техніка в цей перелік. У ньому згадуються електропобутові машини та прилади, фото- та кіно апаратура, телефони, електромузичний апаратура, електронні іграшки.
2
В тому випадку, якщо ви виявили несправність, ознайомтеся з переліком №575. У ньому перераховано побутова техніка, яку можна повернути продавцеві тільки в разі виявлення істотних технічних неполадок. До них відносяться непереборні поломки або дефекти, які можна виправити тільки при несумірних витратах або витратах часу. До істотних недоліків відносяться і ті, які проявляються неодноразово навіть після ремонту.
3
Холодильник і морозильну камеру, пральну машину, комп'ютер з недоліками, які просто заподіюють вам незручності, повернути або обміняти ви не зможете. В цьому випадку передбачений тільки безкоштовний гарантійний ремонт. Наприклад, коли вам здається, що пральна машина працює надто шумно, повернути або обміняти її в магазині не вдасться. А в тому випадку, якщо вона не виконує свого призначення - не пере або стирає погано - вже можна послатися на перелік №575.
4
Коли після підписання акта приймання або договору ви привезли товар додому і виявили фізичну ваду - тріщину або дефект корпусу, скол або вм'ятину - довести, що це сталося не з вашої вини, вам, швидше за все, не вдасться. Але ви можете замовити незалежну експертизу, яка доведе, що дефект, наприклад, місячної давності, а техніка придбана тиждень тому. Це стане аргументом для повернення грошей.
5
Повернути побутову техніку ви можете без упаковки і без чека. Умовою для цього цілком може бути документ про купівлю товару. Свідчення свідків, які ви можете пред'явити як доказ своєї покупки, в суді зазвичай не розглядаються як досить переконливий аргумент. Договір або оформлений гарантійний талон - аргументи більш надійні.