Як з телефону перенести фото. Як перемістити фотки з камери в папку в соні Еріксон.

Мобільні телефони і смартфони часто оснащені таким зручним функціональним пристроєм, як фотокамера . Якість знімків в останніх моделях всіх виробників досить високо, і його вже можна порівняти з якістю зображень, одержуваних популярними фотоаппаратамі- «мильницями». З телефону перенести фото на свій комп'ютер ви можете декількома способами.
Інструкція
1
Фотознімки, зроблені камерою мобільного телефону, можуть зберігатися в його пам'яті, але багато з них мають слоти, куди можна вставити додаткову карту пам'яті, обсяг якої значно перевершує можливості самого телефонного апарату. Місце зберігання зроблених знімків ви можете вказати в настройках телефону. Є сенс відразу зберігати їх на карті пам'яті.
2
Перенести на комп'ютер знімки з карти пам'яті ви зможете, скориставшись пристроєм card reader. Дістаньте карту з телефону і вставте її в цей пристрій. Вона буде пізнана системою як додатковий диск. Його підключення та найменування перевірте в системній папці «Комп'ютер». Решта дії: копіювання і перенесення зображень - стандартні.
3
В комплект всіх мобільних телефонів, оснащених фотокамера ми, входить інсталяційний диск і провід з USB-роз'ємом. Встановіть програму, яка синхронізує пам'ять телефону з комп'ютером. Використовуючи її, ви можете скопіювати на ПК будь-які дані - від адресної книги і музики до фотографій і відео. Програма в автоматичному режимі здійснює передачу даних і формує директорії по датах зйомки. Ця рада нагоді власникам телефонів Motorola, Nokia, Samsung і Sony Ericsson.
4
Якщо ви - володар iphone, то просто підключіть його з'єднувальним кабелем через USB-роз'єм до комп'ютера і система автоматично визначить його в папці «Комп'ютер» як додаткове знімне пристрій під ім'ям «iphone».
5
Коли шнура з USB-роз'ємом у вас під рукою немає, скористайтеся можливостями інтернету. Просто надішліть с телефону на свою адресу електронної пошти відмічені фотографії за допомогою MMS або WAP-підключення.
6
У разі відсутності з'єднувального кабелю ви також можете скористатися можливостями бездротового з'єднання і використовувати для переносу зображень з телефону на комп'ютер інфрачервоний порт або Bluetooth-з'єднання.