Як повернути плаття в магазин.

Закон «Про захист прав споживачів» діє на всій території Росії і стосується всіх продавців - будь-то елітний бутік або павільйон на речовому ринку. Тому ви завжди можете повернути плаття в магазин при дотриманні деяких обов'язкових умов.
Інструкція
1
Якщо претензій до якості сукні у вас немає, але воно не підійшло за забарвленням, фасоном або розміром, існує обмеження за часом - 14 днів з дня покупки, коли ви можете обміняти або повернути його продавцеві.
2
Згідно ст. 25 зазначеного закону, обміняти або повернути плаття ви можете тільки за вищевказаними приводів, а зовсім не тому, що воно вам не подобається. Продавець в цьому випадку зобов'язаний спочатку запропонувати вам товар аналогічної якості і призначення на обмін. Тільки коли іншого підходящого вам сукні не знайшлося серед представлених моделей, вам зобов'язані повернути гроші за товар протягом трьох днів.
3
Якщо ви знайшли дефект в одязі - криві строчки, заплатки, дірки, затягування, ви можете повернути бракований товар протягом року. У цьому випадку вам слід написати заяву на ім'я директора магазин а і, пославшись на ст. 4 Закону, попросити його повернути вам сплачену суму. До заяви додайте копію документа, що підтверджує, що плаття було придбано вами саме в цьому магазин е. Таким документом є касовий чек, на якому в обов'язковому порядку вказується найменування продавця. Заява пишіть у двох примірниках - одне віддайте в магазин, а на другому нехай вам поставлять вхідний номер, його ви забираєте собі.
4
Відсутній чек можуть замінити три свідки, які можуть підтвердити, що ви придбали неякісний наряд саме у цього продавця. Але, якщо дійде справа до суду, такі свідчення суд може не порахувати достатніми. Тому зберігайте всі чеки, якщо не впевнені, що будете носити куплену річ.
5
При поверненні верхнього одягу в магазин дотримуються суворі вимоги, щоб на ній не було слідів того, що її носили. Всі фабричні бирки і ярлики повинні бути збережені і прикладені до сукні.