Як швидко і ефективно накачати прес. Як ефективно накачати прес.

Красиве підтягнуте тіло подобається багатьом людям, але іноді його може зіпсувати невеликий животик. Швидко й ефективно накачати прес , позбувшись від жиру на ньому, можливо всього за пару місяців.
Інструкція
1
Зменшіть кількість споживаних калорій. Це необхідно для того, щоб спалити надлишки жирових відкладень на животі. Приберіть з раціону хліб, солодощі, жирне м'ясо. Для втрати жиру вживайте не менше трьохсот грамів свіжих овочів і фруктів на день. І, звичайно, не їжте пізно ввечері. Прості правила дадуть відмінний результат тим, хто жадає позбутися кількох кілограмів.
2
Виконуйте фізичні вправи. Для прояви рельєфу м'язів вам знадобиться як мінімум півроку, але для красивого і підтягнутого живота буде достатньо пари місяців наполегливої роботи. Більшість вправ виконується з положення «лежачи на спині», прийміть його і приступайте до виконання.
3
Зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову. Піднімайте корпус на видиху, не зближуючи лікті і не притискаючи підборіддя до грудей. Піднімайте корпус, скручуючи його, тягніться ліктем до протилежного коліна. При цьому ноги у вас можуть стояти на підлозі, або зближуватися з ліктями.
4
Покладіть руки під сідниці, підніміть ноги і схрестіть їх, зачепивши один за одного в районі гомілкостопу. Підтягувати коліна до грудей, злегка розгойдуючи тіло.
5
З того ж положення викидайте ноги вгору, відриваючи таз від підлоги. Намагайтеся виконувати цю вправу без стрибків, так ви досягнете найкращого результату. При цьому активно працює нижній відділ черевного прес а, з яким найчастіше і виникають проблеми.
6
Для формування талії і навантаження на косі м'язи живота робіть нахили. Встаньте, розпрямивши плечі, прямі руки розведіть в сторони. З видихом виконуйте нахил в праву сторону, витягайте ліву руку за тілом, утримуючи її навісу над головою. Повторіть в іншу сторону. Чим сильніше ви тягніться, тим кращого результату досягнете.
7
Якщо шкіра на животі обвисла і втратила еластичність, вирушайте на масаж. Він допоможе шкірі відновити пружність і привабливий зовнішній вигляд. Крім цього, за допомогою масажу можна ефективно боротися з жировими відкладеннями.
Зверніть увагу
Для швидкого результату виконуйте десяти-, п'ятнадцятихвилинний комплекс вправ два-три рази на день. Так ви досягнете результатів вже через місяць.