Як підключити посудомийну машину самостійно.

Посудомоечная машина найчастіше є межею мріянь багатьох домогосподарок. Ті ж, хто купив її, не можуть натішитися на свою нову помічницю. Але щоб ваша посудомийна машина довго і надійно працювала, важливо правильно встановити її і подключіть.Для підключення машини можна викликати майстра, але можна впоратися з цим досить трудомісткою справою самостійно.
Інструкція
1
Для початку виберіть місце установки посудомийної машини. Вона повинна розташовуватися поблизу електромережі та водопостачання. Якщо машина вбудовується, то вам необхідно заздалегідь подбати про базової частини, в яку встане ваша машина.
2
Підключіть машину до електромережі. Для цього необхідно від щита провести окрему заземлену лінію проводів з запобіжником. Трійники і подовжувачі використовувати при користуванні посудомийній машиною ні в якому разі не можна, так як споживана потужність посудомийної машини занадто велика, і це може привести до поломки машини або навіть загоряння.
3
Організуйте подачу води в машину . Для цього на трубу з холодною або гарячою водою, в залежності від моделі апарата, вам необхідно встановити окремий кран, до якого буде кріпитися заливний шланг. Подібний шланг завжди йде в комплекті з машиною, але якщо вам не вистачає його довжини, можна придбати інший. Перед тим як підключити шланг, обов'язково відкрийте кран, щоб стекла іржава вода. Після цього підключіть шланг.
4
Злив води можна направити в раковину, закріпити шланг на краю раковини за допомогою U-подібної направляючої. Трохи складніше, але набагато зручніше підключити його відразу до каналізації - це позбавить вас від води в раковині і неприємних запахів на кухні.
5
Обов'язково перевірте герметичність всіх з'єднань і вільне розташування шлангів, вони не повинні бути пережаті або перекручени.После того, як ви все зробили, встановіть посудомийну машину на місце. Перевірте стійкість по горизонтальному рівню, щоб виключити вібрацію.Теперь ви можете налаштувати функції самого апарату і приступити до пробного холостому запуску посудомийної машини. Навіть при пробному запуску обов'язково використовуйте ополіскувач та спеціальний засіб для посудомийної машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U99aAeNEhNQ