Як розібрати клавіатуру. розібрала клавіатуру не працює.

З часом під клавішами вашої улюбленої клавіатури накопичується пил і сміття, які утворюють сприятливе середовище для розвитку мікробів і бактерій. Найбільше страждають клавіатури, господарі яких люблять поїсти жирні чіпси або пісочне печиво, сидячи за робочим столом. Отже, клавіатуру потрібно періодично чистити від накопичуються в ній сторонніх речовин і пилу, а для цього її треба розібрати.
Інструкція
1
Спочатку відключіть клавіатуру від компьютера.Затем перепишіть розташування всіх клавіш на папір або просто сфотографуйте, щоб потім правильно її зібрати.
2
Покладіть клавіатуру на які-небудь підставки вниз кнопками таким чином, щоб на клавіші нічого не давіло.Открутіте всі шурупи, які підтримують нижню кришку клавіатури.
3
Повільно і дуже акуратно підніміть кришку, при цьому стежите за тим боком, на якій розташований кабель. Будь-яке необережне рух може привести до поломки клавіатури.Уберіте тонку пластинку, яка служить для передачі сигналів, і відкладіть її в сторону.
4
Тепер за допомогою викрутки витягуйте кожну клавішу окремо. На кнопках є спеціальні засувки, які необхідно віджати, щоб витягнути клавішу.Будьте обережні з клавішами Пропуск і Shift, так як вони мають залізний фіксатор.
5
Проведіть чистку клавіш і внутрішніх частин клавіатури.После чистки клавіш і внутрішньої частини клавіатури, зберіть клавіатуру в зворотному порядку. Якщо після складання клавіатури якісь клавіші не працюють, значить, ви неправильно її зібрали. В такому випадку слід знову її розібрати і уважно все перевірити ще раз. Робота не складна, але вимагає уважності й посидючості.