Як повернути стару Оперу. Як повернути старі налаштування ноутбука.

Застаріла версія браузера Opera може знадобитися, наприклад, для установки на комп'ютер з малим об'ємом ОЗУ. Розробники Opera Software врахували цю обставину: з офіційного сайту цієї компанії можна скачати практично всі старі версії браузера.
Інструкція
1
Якщо версія браузера, яку ви бажаєте завантажити, є хоч і не останньою, але порівняно новою, перейдіть на наступну сторінку: http://www.opera.com/browser/download/? Custom = yes
2
Виберіть операційну систему, якою ви користуєтеся, потім версію браузера, а потім, при необхідності, формат пакета і розташування сервера. Скачайте інсталяційний файл на жорсткий диск, а потім запустіть його (в Linux - розпакуйте і запустіть скрипт install.sh) і встановіть програму як звичайно. Врахуйте, що після переустановлення можуть не зберегтися настройки, закладки і кеш. Тому зробіть резервну копію інсталяційний файл поточної версії Opera, а також папки/home/імяпользователя/.opera/(в Linux) або c:/Program% 20Files/Opera/(у Windows).
3
Щоб скачати браузер більш старої версії, перейдіть на іншу сторінку: http://arc.opera.com/pub/opera/
4
На цій сторінці знайдіть папку, назва якої співпадає з назвою використовуваної вами операційної системи, а в ній - папку, назва якої збігається з номером версії (без крапки). Перейдіть в неї і скачайте інсталяційний файл. Врахуйте, що версії для Linux представлені для різних архітектур процесорів: знайдіть такий файл, в імені якого згадується процесор 386, 486, 586 або 686. Також врахуйте, що дуже старі версії браузера показують рекламу або навіть поширюються за принципом shareware і вимагають реєстрації. В останньому випадку скачайте новішу версію.
5
Щоб скачати застарілу версію браузера Opera Mini (аж до 3.2), перейдіть на наступну сторінку: http://m.opera.com/? Act = optsТакой браузер матиме порівняно небагато можливостей, зате користуватися ним можна буде на телефоні, в якому недостатньо ОЗУ для запуску сучасної версії Opera Mini.
6
Деякі сайти будуть відображатися в застарілих версіях браузера Opera некоректно або не будуть відображатися взагалі. Якщо ви не збираєтеся залишати на сайті повідомлення, дивитися відео, і т.п., а бажаєте лише читати тексти розташованих на ній сторінок, скористайтеся наступною службою: http://skweezer.com/В якійсь мірі вона замінить службу Opera Turbo , підтримки якої в старих версіях браузера немає. Якщо текст буде відображатися некоректно, перемкніть кодування через меню «Вид» (на телефоні здійснити таке перемикання зазвичай неможливо).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F9tCDu-aBM8
Зверніть увагу
Старі версії браузера Opera можуть мати уразливості, усунені в більш нових версіях.