Як вимкнути безпечний режим.

Завантаження в безпечному режимі - Safe Mode - дозволяє виправити різні проблеми, що виникли в роботі операційної системи. Користувач повинен знати, як запускати комп'ютер в безпечному режимі і як виходити з нього.
Інструкція
1
В Windows передбачено кілька варіантів завантаження в безпечному режимі : з підтримкою мережі, з підтримкою командного рядка і простий безпечний режим, в якому завантажуються лише необхідні драйвери і служби. Вибір режиму відбувається при натисканні функціональної клавіші F8 перед початком нового завантаження системи.
2
Незалежно від того, в якому з безпечних режимів ви завантажували комп'ютер, для повернення до нормального режиму комп'ютер необхідно перезавантажити. Якщо ви, приміром, видалили старий драйвер відеокарти, завантажилися в безпечному режимі і встановили свіжу версію драйвера, перезавантаження відбудеться автоматично. У тих випадках, коли операції не автоматизовані, необхідно виконати їх самостійно.
3
Натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows. В меню виберіть пункт «Вимкнення». Відкриється нове діалогове вікно. Виберіть у ньому варіант «Перезавантаження». Дочекайтеся, коли операційна система завантажиться в звичайному режимі . Якщо під час завантаження на екрані знову з'являється список з варіантами завантаження, використовуючи кнопки-стрілки, виберіть пункт «Звичайне завантаження Windows» і натисніть на клавішу Enter. Пам'ятайте, що режим Num Lock при цьому повинен бути відключений.
4
Існують альтернативні способи перезавантаження. Натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del. Відкриється вікно «Диспетчер завдань». Також його можна викликати, якщо клікнути по панелі завдань правою кнопкою миші і вибрати пункт «Диспетчер завдань». У верхньому рядку меню у вікні диспетчера знайдіть пункт «Завершення роботи» і задайте команду «Перезавантаження».
5
Подвійне натискання комбінації клавіш Ctrl, Alt і Del також викликає перезавантаження комп'ютера. Якщо вам не вдається перезавантажити операційну систему описаними вище способами, натисніть на корпусі комп'ютера кнопку Reset. Зазвичай вона знаходиться під кнопкою Power і має порівняно невеликий розмір.