Як у pdf зберегти текст.

Pdf - Portable Document Format - це формат, розроблений корпорацією Adobe. Документи цього типу включають в себе не тільки текст , але і графіку, медіафайли, а також додаткові ресурси, наприклад, нестандартні шрифти. Способи вилучення і збереження текст а таких документів відрізняється від методів, використовуваних при роботі з звичайними текст овимі файлами.
Вам знадобиться
  • Foxit PhantomPDF, Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Якщо необхідно текст з документа в форматі pdf зберегти документ одного з текст ових форматів (txt, doc, rtf та ін.), Скористайтеся, наприклад, програмою Foxit PhantomPDF. Відкрийте програму і відкрийте в ньому вихідний документ - відповідний діалог викликається вибором в розділі «Файл» меню програми пункту «Відкрити» або натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + O. Якщо це додаток вказано у вашій ОС в якості програми за замовчуванням для роботи з pdf -Файл, то операцію запуску програми і завантаження в неї файлу можна поєднати, двічі клікнувши по цьому файлу.
2
Для збереження відкритого pdf-документа в найпростішому текст овом форматі - txt - ніяких маніпуляцій з самим текст ом не потрібно, ви можете відразу переходити до операції збереження . Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або виберіть у розділі «Файл» меню програми рядок «Зберегти як». В полі «Тип файлу» діалогового вікна виберіть пункт TXT files. У поміщених нижче полях задайте діапазон сторінок вихідного документа, які повинні бути збережені - у вас є вибір з трьох варіантів. Потім натисніть кнопку «Зберегти» і pdf- текст буде записаний в txt-форматі.
3
При необхідності текст вихідного документа, відкритого в редакторі Foxit, можна перенести, наприклад, в текст овий процесор Microsoft Office Word. Натисніть клавіші Alt + 9 або клікніть іконку із зображенням сторінки в окулярах, і документ буде представлений в текст овом форматі. Виділіть потрібний фрагмент або весь текст (Ctrl + A), скопіюйте виділення (Ctrl + C), перейдіть у вікно Word і вставте текст (Ctrl + V).
4
C зворотною операцією - збереженням текст а в pdf-документ - Microsoft Word може впоратися і самостійно. Для цього наберіть потрібний текст або відкрийте в Word готовий документ, а потім викличте діалог збереження - виберіть пункт "Зберегти як" в меню програми. У випадаючому списку «Тип файлу» виберіть саму лаконічний напис - PDF (*. Pdf). Після цього в діалозі з'являться додаткові налаштування параметрів збереження, які можна змінити, але краще залишити з установками за замовчуванням. Натисніть кнопку «Зберегти» і текст буде записаний в pdf-форматі.