Як бути лідером в компанії.

У більшості колективів часто присутня людина, яка притягує до себе, піднімає настрій. З ним приємно перебувати, легко і працювати, і відпочивати. Розвинути в собі якості лідера не так складно. Важливо ставити перед собою чіткі цілі і досягати їх.
Інструкція
1
Вчіться правильно спілкуватися. Важливо вміти не тільки красномовно виражатися, але й слухати співрозмовника. Щиро зацікавившись темою розмови, ніколи не перебивайте мовця. Запитавши дозвіл, можна задати декілька уточнюючих питань, розрядити обстановку доречною жартом. Все це, безсумнівно, покаже співрозмовникові зацікавленість у спілкуванні, а не звичайний прояв ввічливості.
2
Займайтеся самовдосконаленням. Визначте, які якості вам необхідні, щоб стати лідером компанії. Намагайтеся у своєму виборі спиратися на такі особистісні риси, як чесність, повага, цілеспрямованість, добродушність і т.д.
3
Змініть своє ставлення до невдач. Намагайтеся дивитися на них з позитивної точки зору. Принадність невдачі в тому, що вона або відкриває нові можливості для повторної спроби, або вказує інший шлях для досягнення поставленої мети. Пам'ятайте, що тільки життєрадісний і впевнений у своїх силах людина може стати лідером .
4
Формуйте власну думку. Людина з лідерськими якостями повинен мати міцний стрижень, який дає можливість користуватися авторитетом в компанії. Намагайтеся грамотно обґрунтовувати вашу точку зору з приводу, але ніколи не нав'язуйте своє ставлення до подій іншим людям.
5
Лідер компанії повинен вміти бачити кращі якості інших людей, з'єднувати їх у спілкуванні, сприяти розвитку особистостей. Крім того, бути лідером - це не тільки питання якого-небудь престижу, але і деяка відповідальність за кожного члена колективу.
6
Не забувайте дарувати компліменти іншим членам компанії. Заохочуйте їх добрі справи і зовнішній вигляд, прагнення до змін та навчанні. Головне - обов'язково робіть це чесно, не перестарайтеся.
7
Пам'ятайте про скромність. Це якість завжди прикрашає лідера. Однак не варто бентежитися при спілкуванні з незнайомими людьми.