Як включити кеш.

Кеш браузера - обсяг його оперативної пам'яті, в яку потрапляє інформація про всі відвідини інтернет-сайтів, переглянутих на них зображеннях і завантажених медіафайлів.
Інструкція
1
Багатьом знайома ситуація, коли сайт погано завантажується, або коли дорогий інтернет-трафік «з'їдає» гроші за перегляд часом непотрібних зображень чи завантажуваних сторінок. Щоб знизити обсяг вхідного трафіку і прискорити завантаження інформації, існує кеш браузера. Всі відкриті в інтернеті сторінки зберігаються в кеші, завдяки чому при повторному відкритті сайту з того ж браузера сторінка буде завантажуватися не безпосередньо з інтернету, а відкриється завдяки пам'яті браузера. Можливо, при користуванні різними сайтами ця функція малозначима, проте часто відвідувані сторінки та інформація завантажуються з кешу, а значить, економлять завантаження і споживання вхідного трафіку.
2
За умовчанням пам'ять кеша активована на кожному браузері, проте користувач може самостійно змінити налаштування. Якщо ви колись відключали автоматичну пам'ять кеш, має сенс знову почати користуватися цією функцією, при цьому відрегулювати її параметри.
3
Активація запам'ятовування кеша в браузері Opera знаходиться в папці «Загальних налаштувань», відкрийте її через «Меню» веб-оглядача. Ви також можете задати цю команду сполучення клавіш «Ctrl + F12». У папці «Настройок» відкрийте вкладку «Розширені». У лівій колонці знайдіть і клацніть на розділ «Історія».
4
Налаштування кеша є індивідуальними для кожного користувача і підбираються з урахуванням його потреб. Однак існують прості рекомендації для більшості користувачів. Краще не перезавантажувати пам'ять браузера більш ніж 1000 адрес, тим більше якщо ви активуйте функцію «Пам'ятати вміст відвіданих сторінок» (що бажано для скорочення часу завантаження сторінки). Увімкніть «Кеш у пам'яті», виберіть потрібну кількість запам'ятовувати інформацію або зупиніться на графі «Автоматично». Дисковий кеш не варто перезавантажувати, адже він задіює вільне місце на системному жорсткому диску Вашого комп'ютера. Поставте галочку у графи «Очищати при виході», якщо ви хочете видаляти з кешу обсяг відвіданих сторінок. Однак якщо ви день у день заходите на одні й ті ж сайти, не варто очищати кеш щодня, адже так само щодня він буде наповнюватися. Очищайте кеш вручну, приблизно склавши графік її заповнення: у кожного користувача він індивідуальний і залежить від того, як багато він користується інтернетом.
5
Щоб попрацювати з налаштуваннями кеша в браузері Mozilla Firefox, натисніть на кнопку «Меню» і відкрийте розділ «Налаштування». Відкрийте розділ «Дополнітельтние». Налаштування кеша знаходяться у вкладці «Мережа».
6
Щоб налаштувати кеш в браузері Google Chrome, натисніть на кнопку «Настройок» і в контекстному меню виберіть розділ «Інструменти», а в ньому - «Видалення даних веб-перегляду». Також цей пункт меню відкривається по команді «Ctrl + Shift + Del».