Як відновити вилучену Оперу. Як подивитися віддалену історію в опері.

Багато користувачів налаштовують улюблені програми на своєму персональному комп'ютері під свої потреби, але часто стикаються з такою проблемою, як повернути стандартні настройки. Розробники браузера «Opera» не встановили в настройках функцію повернення до значення за замовчуванням. Це є великим мінусом у використанні даної програми. Не впадайте у відчай, вихід з даної ситуації простий.
Інструкція
1
Щоб повернутися до початкових налаштувань «Opera», багато користувачів просто видаляють браузер і перевстановлюють його заново. Цей варіант зовсім не складний, але не може дати стовідсоткової впевненості в тому, що після переустановлення браузера стандартні настройки будуть повністю відновлені. Як відомо програма залишає файли з настройками на вашому комп'ютері, і під час повторної установки «Opera» повертається до нього. У підсумку проблема залишається невирішеною.
2
Щоб повернутися до вихідних налаштувань значень за замовчуванням у браузері Opera, відкрийте «Меню» програми, виберіть вкладку «Довідка». Натисніть на напис «Про програму». Відкриється спеціальна сторінка, на якій вказані всі шляхи, по яких «Opera» зберігає свої дані. З усіх запропонованих виберіть самий верхній, під назвою "Налаштування".
3
В зазначених настройках знайдіть кінцеву папку і відкрийте її. У ній знаходиться файл під назвою «Operaprefs.ini». Видаліть його. Якщо у вашій операційній системі відключена функція «Відображення розширень файлів», то даний файл буде мати назву «Operaprefs». Після цієї процедури перезавантажте браузер «Opera», після чого всі наявні настройки повернуться в первинний стан.
4
Якщо ви користувач, який ще не опанував усіма знаннями про персональний комп'ютер, то знайти потрібний шлях до папки з настройками для вас буде скрутно. Справа в тому, що багато папки є прихованими. Щоб це виправити і відкрити видимість папок, відкрийте вікно провідника «Windows». Натисніть вкладку «Сервіс», потім «Властивості папки». Виберіть рядок «Вид» і встановіть прапорець в пункті «Показувати приховані файли і папки». Тепер ви зможете користуватися оперою в тому вигляді, в якому вона була до пошкодження файлів!