Як налаштувати ммс на Samsung.

MMS - це спеціальна система для передачі медіа контенту. За стандартом MMS 2.0 обсяг одного мультимедіа-повідомлення повинен бути не більше 999 кілобайт. Але кожен оператор може сам вибирати максимальний розмір даних, що відправляються.
Інструкція
1
Отже, для початку необхідно дізнатися номер центру підтримки вашого оператора. Його можна знайти на стартовому пакеті вашої сім-карти. Після цього зателефонуйте по ньому і, слідуючи підказкам, виберіть відповідний розділ і замовте настройки послуги MMS на свій телефон. У разі, якщо вам простіше працювати через інтернет, то зайдіть на портал вашого оператора і виберіть розділ управління абонентським рахунком.
2
Авторизувавшись, зайдіть в розділ послуг і подайте заявку на підключення MMS. У тому ж розділі ви можете прочитати всі умови користування даною послугою і дізнатися вартість одного MMS-повідомлення. Термін активації послуги - приблизно 1 добу. Якщо підключення пройшло успішно, ви будете повідомлені за допомогою SMS. В іншому випадку слід спробувати замовити послугу знову або зателефонувати оператору для вирішення проблеми.
3
Після успішного підключення MMS слід перевірити, чи правильно застосувались настройки на вашому телефоні. Про те, як перевірити настройки MMS, ви можете прочитати в інструкції, яка додається до телефону. Подальші дії будуть розказані на прикладі мобільного телефону Samsung L310 LaFleur.
4
Відкрийте головне меню, виберіть пункт «Повідомлення», після цього «Настройки», «MMS-повідомлення», «Профіль MMS». Вам буде запропонований список профілів виду MTS MMS або Life MMS і т.д. Виберіть той профіль, який відповідає вашому оператору. Прийом MMS-повідомлень налаштований правильно і тепер настав момент відправити перше пробне MMS.
5
Для відправки MMS-повідомлення зайдіть в головне меню і виберіть пункт «Повідомлення». Після цього увійдіть в пункт «Створити» і виберіть «MMS». В MMS-повідомлення можна додати картинку, відеокліп тривалістю не більше 16 секунд, музику, розміром до 300 кілобайт, і текст обсягом до 1000 символів. Після внесення необхідних даних натисніть кнопку «Відправити». Для перевірки працездатності послуги можете зателефонувати людині, якій відправили MMS. Приємного користування!