Як розібрати монітор.

Монітор - це дуже важлива складова частина комп'ютера. Від монітора залежить як комфорт при роботі на комп'ютері, так і здоров'я користувача. Як людина інший техніці, монітору властиві поломки. Їх причинами можуть бути неправильне транспортування і установка монітора, неправильна експлуатація монітора, використання неякісних комплектуючих при складанні монітора, а також вихід з ладу внутрішніх елементів. В останньому випадку для усунення поломки необхідно замінити несправні елементи монітора, для чого його потрібно розібрати.
Інструкція
1
Покладіть монітор на рівну поверхню, щоб не пошкодити матріцу.Сніміте підставку, на якій стоїть монітор.
2
Акуратно натисніть великими пальцями з двох сторін на заглушку, яка закриває доступ до болтики на задній кришці монітора. Потім потягніть трохи вгору, щоб засувки НЕ защёлкнулісь.Уберіте заглушку, відкрутіть болтики і зніміть задню кришку монітора.
3
Вимкнути дві чорні наклейки і від'єднайте проводки, які знаходяться під ними, потім викрутити по два болтика з кожного боку, які утримують коробку з мікросхемамі.Отсоедініте шлейф, що йде від мікросхем до матриці.
4
Для того, щоб витягнути мікросхеми з коробки, викрутити два болтика, виконують дві функції: 1 - фіксація самого роз'єму; 2 - фіксація кабелю, який під'єднується до цього раз'ему.Открутіте болтики з усіх мікросхем і обережно вийміть іх.Все, монітор розібраний, тепер можна робити його ремонт або чистку. Збирайте монітор акуратно в зворотному порядку.
Сучасні монітори працюють досить надійно, але часом все-таки виходять з ладу. Можна спробувати усунути несправність самостійно, проте вже на самій першій стадії ремонту користувач стикається з проблемою розборки монітора .
Вам знадобиться
  • - викрутка під хрест;
  • - пластикова карта;
Інструкція
1
Якщо у вас монітор з електронно-променевою трубкою, особливих складнощів при його розбиранні виникнути не повинно. Перевірте, що він відключений від мережі. Від'єднайте мережевий шнур і що йде до відеокарти комп'ютера кабель. Можливо, вам доведеться зняти «ногу» монітора : в цьому випадку акуратно укладіть його на стіл екраном вниз на м'яку підстилку. Відкрутіть гвинти кріплення «ноги» і зніміть її.
2
Викруткою під хрест відкрутите гвинти кріплення задньої кришки монітора , зазвичай їх чотири. Потім акуратно, не застосовуючи зусиль, зніміть кришку. Для ремонту вам може знадобитися висунути плату монітора , вона може кріпитися гвинтами і (або) засувками. Не забувайте про те, що на «присосці» кінескопа може бути присутнім високий залишковий заряд.
3
Набагато більше клопоту виникає при розтині корпуса РК- монітора , особливо в тому випадку, якщо ця процедура виконується вперше. Передня і задня панелі монітора з'єднуються пластмасовими засувками. Щоб відкрити їх, потрібен відповідний інструмент. Підійде використана телефонна карта або будь плоский і досить міцний шматочок пластика. Також приготуйте пару викруток.
4
Спочатку зніміть «ногу», відкрутивши кріплять її гвинти. Покладіть монітор долілиць на м'яку поверхню. Розтин корпуса РК- монітора слід починати з його нижньої сторони. Це викликано не якимись особливостями конструкції, а тим, що при розтині дуже легко подряпати зовнішню поверхню корпуса. Подряпини на нижній стороні найменш помітні, тому починати, при відсутності досвіду, слід саме знизу.
5
Вставте куточок карти або підібраною пластини в щілину між половинками корпуса і спробуйте розділити їх. Приготуйтеся до того, що для цього може знадобитися досить велике зусилля. Розкриття засувки супроводжується гучним тріском, між панелями з'явиться невелика щілина. Вставте в неї кінчик викрутки. Найскладніше позаду: тепер поступово просувайте карту по щілини, відкриваючи нові засувки і переставляючи викрутку. Коли всі засувки будуть розкриті, акуратно зніміть задню панель (монітор лежить екраном вниз).