Як швидко зняти побілку. Як видалити вапном зі стелі.

У деяких квартирах стіни досі пофарбовані вапном. Якщо ви вирішили зробити ремонт і змінити колір кімнат, вам необхідно зняти побілку , так як поверх неї не рекомендується наносити інші види покриттів.
Інструкція
1
Скористайтеся шліфувальною машинкою - це, мабуть, найшвидший і легкий спосіб зняти вапно зі стін або стелі. Але підійде він тільки в тому випадку, якщо у вас в квартирі немає меблів або вона ретельно упакована в целофанову плівку.
2
Прикрийте двері і приступайте до видалення побілки. Не забудьте надіти респіратор, щоб в легені не потрапляв пил. Пройдіться приладом по всіх стінах (наждак на нього поставте з великим абразивом). Як тільки робота буде закінчена, зробіть вологе прибирання приміщення. Після цього приступайте до подальших дій.
3
Якщо у вас немає шліфувальної машини або її використання неможливо, не впадайте у відчай. Візьміть поролонову губку і просочіть стіни теплою водою на кілька разів. Візьміть шпатель і починайте зчищати побілку зі стін. Звичайно, на це буде потрібно певний проміжок часу, але робота не така вже складна. Після зняття покриття ошліфуйте стіни наждачним шкіркою і обробіть грунтовкою. У разі необхідності вирівняйте поверхню будь-якої будівельної сумішшю, яка призначена для цієї мети.
4
Спробуйте видалити побілку за допомогою невеликого молотка. Якщо у вас на стіні занадто товстий шар вапна, то всі попередні способи можуть не принести результату. Простукаєте всю стіну молотком і зніміть залишки вапна гострим шпателем. Подібні роботи проводите в денний час доби, щоб не порушувати спокій сусідів.
5
Зверніться у фірму, яка займається внутрішньою обробкою приміщень, якщо брудна робота не для вас. Фахівці приберуть побілку буквально за кілька годин. Вартість подібних послуг тримається на прийнятному рівні. Також ви можете домовитися і про подальшу обробці приміщення, якщо не хочете займатися ремонтом самостійно. Так ви скоротите час опоряджувальних робіт до мінімуму.