Як бути в центрі уваги.

Постійно перебувати в центрі уваги дано не кожному. Адже щоб стати душею компанії, притягувати до себе погляди оточуючих, потрібно не тільки дотримуватися певної манери поведінки, але також перебувати в гарному настрої, випромінювати впевненість у собі, щиро отримувати задоволення від спілкування з людьми.
Інструкція
1
Слідкуйте за собою. Найшвидший спосіб привернути увагу до себе - виділитися неординарною зовнішністю. Постарайтеся знайти свій стиль в одязі, який буде відрізнятися від більшості, підберіть незвичайні прикраси та аксесуари, зважитеся на ультрамодну стрижку.
2
самовдосконалюється. Більше читайте, поповнюйте словарний запас, покращуйте свою промову. Заучуйте цікаві судження, афоризми, смішні історії та анекдоти, щоб при нагоді ви змогли оживити бесіду, розвеселити компанію. Однак зберігайте почуття власної гідності, не дозволяйте сміятися над собою, проявляйте твердість характеру. Будьте в курсі останніх новинок в різних областях, стежте за ситуацією в країні і в світі. Знайдіть для себе якесь хобі, яке можна було б продемонструвати оточуючим. Наприклад, навчіться грати на музичному інструменті, показувати фокуси, трюки.
3
Переборюйте свою сором'язливість. Якщо ви знаходитесь в компанії з малознайомими людьми, підійдіть до кого-небудь і постарайтеся знайти будь-яку спільну тему для розмови.
4
Спілкуйтеся якомога частіше з людьми різного віку. Постійна практика в спілкуванні допоможе відчути себе впевненіше, розвіє ваші комплекси і сором'язливість.
5
Навчіться розслаблятися і відпочивати. Перестаньте займатися самокритикою. Не думайте постійно про незавершену роботу, про дозволі проблем. Під час спілкування з людьми сконцентруйтеся на обстановці, налаштуйтеся на приємну бесіду.
6
Веселіться від душі, якщо це доречно. Коли ваш співрозмовник намагається пожартувати, підбадьорте його, не залишайтеся серйозним. Налагодити будь-які контакти і виділитися можна за допомогою сміху і посмішки.
7
Будьте відкритою та щирою людиною. Діліться позитивними емоціями з оточуючими. А в разі виникнення проблем у друзів або близьких постарайтеся підтримати і допомогти.