Як у Word зробити за алфавітом.

У додатку Wicrosoft Office Word безліч трудомістких операцій можна зробити за кілька кліків миші. Якщо ви створили список і тепер хочете розташувати в ньому пункти по алфавітом , скористайтеся інструментами редактора.
Інструкція
1
Для виконання поставленого завдання необхідно використовувати інструмент «Сортування». Він доступний тільки в режимі редагування таблиць. Але вам не доведеться малювати її від руки. А після завершення роботи зі списком ви знову зможете повернути документом колишній вигляд, перетворивши таблицю в текст.
2
Виділіть фрагмент тексту, в якому хочете впорядкувати пункти по алфавітом . Пам'ятайте, що кожен пункт у списку повинен починатися з нового рядка. Перейдіть на вкладку «Вставка» та натисніть в розділі «Таблиці» кнопку зі стрілкою під мініатюрою "Таблиця".
3
У контекстному меню інструменту виберіть пункт «Перетворити в таблицю». З'явиться нове діалогове вікно, де ви зможете задати додаткові параметри. Також можна просто взяти значення за замовчуванням, тоді буде створена таблиця з одного стовпця, де кожен новий пункт списку буде поміщений в окремий рядок.
4
Виділіть створену таблицю, стане доступне меню «Робота з таблицями». Відкрийте вкладку «Макет» і знайдіть розділ «Дані». Натисніть в ньому на кнопку-мініатюру «Сортування». Відкриється нове діалогове вікно. Текст може бути відсортований в порядку убування або зростання (тобто або від букви «Я» до букви «А», або навпаки). Відзначте маркером відповідний вам варіант.
5
Натисніть на кнопку ОК, вікно «Сортування» закриється автоматично. Текст у таблиці буде впорядковано відповідно до заданих вами параметрами. Після цього таблицю можна знову перетворити в текст або приховати її межі.
6
Виділіть таблицю і знову відкрийте вкладку «Макет». У розділі «Дані» натисніть на кнопку «Перетворити в текст». Відкриється нове діалогове вікно, встановіть маркер в поле «Знак абзацу», щоб кожен пункт, що раніше перебував в окремому рядку, починався з нового абзацу. Натисніть на кнопку ОК.
7
Якщо вам необхідно приховати кордону без видалення самої таблиці, відкрийте вкладку «Главная», виділіть таблицю і натисніть на кнопку зі стрілкою поруч з мініатюрою «Кордон» у розділі «Абзац». У випадаючому меню виберіть варіант «Ні кордону».