Як в реєстрі відключити usb. заборонити флешку вже використовувалася.

Відключення USB-пристроїв в реєстрі операційної системи Windows служить меті захисту інформації, що зберігається на комп'ютері. У деяких випадках варто відмовитися від використання зовнішніх жорстких дисків або флеш-накопичувачів для того, щоб потім не доводилося виправляти наслідки небажаних підключень.
Інструкція
1
Процедура відключення USB-пристроїв розрізняється залежно від того, чи було створено підключення таких пристроїв в системі. Якщо USB-накопичувачі вже використовувалися на комп'ютері, потрібно викликати головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейти в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK.
2
Відкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicrsUSBStor і розкрийте параметр Start подвійним кліком миші. Надрукуйте 4 в рядку «Значення» і застосуєте прапорець в полі «Шістнадцяткова». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і завершите роботу утиліти редактора. Перезавантажте систему для застосування змін.
3
Якщо USB-пристрій не було встановлено, буде потрібно використовувати інший алгоритм дій. Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Відкрийте папку з ім'ям% SystemRoot% Inf.
4
Викличте контекстне меню файлу Usbstor.pnf кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть вкладку «Безпека» діалогового вікна і вкажіть користувачів, яким необхідно заборонити використовувати USB-охоронці, в каталозі «Групи і користувачі». Застосуйте прапорець в рядку «Заборонити» каталогу «Дозволи».
5
Після цього вкажіть обліковий запис SYSTEM в каталозі груп і користувачів і застосуйте прапорець в рядку «Заборонити» розділу «Повний доступ» у групі «Дозволи». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
6
Повторіть ті ж дії по відношенню до файлу Usb.stor.inf і збережіть зроблені зміни. Перезавантажте систему для їх застосування.