Як налаштувати інтернет на Nokia.

Налаштування параметрів інтернету на різних телефонах і смартфонах, що випускаються під брендом Nokia, можуть розрізнятися в деталях, однак загалом цей процес досить простий, хоча меню апаратів цієї компанії відрізняються надмірною заплутаністю. Як приклад того, налаштувати інтернет на Nokia, розглянемо Nokia N97 mini.

Всі настройки проводяться в розділах Меню - Інтернет і Функції - Параметри. Для коректної роботи інтернет-з'єднання необхідно виставити такі значення параметрів, що визначають роботу пристрою:

  1. Точка доступу - задає точку доступу в інтернет за замовчуванням. Для кожного оператора стільникового зв'язку це значення буде різним. Крім того, якщо телефон призначений для роботи в мережі певного оператора, то значення точки доступу може виявитися недоступним для модифікації.
  2. Домашня сторінка - визначає, з якої сторінки починатиметься огляд сайтів інтернет. Як правило, домашню сторінку можна вибрати на свій власний смак. Цей параметр впливає не на роботу інтернету, а лише допомагає користувачеві зробити його онлайн-подорожі більш зручними.
  3. Архів сторінок - якщо встановити значення «Вкл», то під час перегляду інтернет-сайтів після натискання «Назад» замість повернення на попередню сторінку буде відображатися список переглянутих сторінок.
  4. Суфікс код Інтернет-адреси - дозволяє задати домен за замовчуванням, наприклад .com або .org.
  5. Завантаження вмісту - дозволяє налаштувати інтернет на Nokia таким чином, щоб на відвідуваних сторінках не завантажувалися картинки та інші об'єкти. Вибір значення «тільки текст» істотно скоротить витрату трафіку.
  6. Стандартне кодування - дозволяє змінити кодову сторінку для правильного відображення сайту на іншій мові.
  7. стор. - Браузер телефону вміє автоматично збирати закладки при перегляді користувачем інтернет-сайтів і зберігати їх в папці з відповідному назвою.
  8. Збереження даних - дані, введені в поля на інтернет-сторінках будуть зберігатися, і при повторному відвідуванні підставлятися автоматично.
  9. Cookies - дозвіл або заборону використання cookie.