Як повернути Яндекс-Бар. Як повернути розширений яндекс.

Яндекс . Бар - панель для інтернет-оглядача, що включає в себе ряд інструментів, що полегшують доступ до ресурсів, пошук інформації та заощаджують час користувача. Якщо Яндекс . Бар перестав відображатися у вікні вашого браузера, повернути його можна кількома способами.
Інструкція
1
Якщо Яндекс . Бар був встановлений, але раптом перестав відображатися, перевірте настройки доповнень для свого браузера. Так, в Mozilla Firefox виберіть в меню «Інструменти» пункт «Додатки», у вікні, перейдіть в розділ «Розширення». Знайдіть у списку доповнення « Яндекс . Бар» і натисніть на кнопку «Включити» в рядку з назвою надбудови. Перезапустіть оглядач. В Internet Explorer вікно управління доповненнями викликається через меню «Сервис» і пункт «Надбудови».
2
У випадку, якщо « Яндекс . Бар» включений, але ви все одно не бачите потрібної панелі інструментів, клікніть в вікні браузера по верхньої або нижньої панелі правою кнопкою миші. Переконайтеся, що в контекстному меню навпроти пункту « Яндекс . Бар» встановлено маркер. Або ж в меню «Вид» виберіть пункт «Панелі інструментів» і перевірте підпункт « Яндекс . Бар». Якщо нічого не допомогло, встановіть надбудову заново.
3
Установка надбудови для різних браузерів відбувається за одним і тим же принципом. Необхідно лише вибрати версію, відповідну саме для вашого оглядача (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera і так далі). Відкрийте головну сторінку Yandex. У лівому верхньому куті натисніть на рядок-посилання «Встановити Яндекс . Бар».
4
Веб-вузол автоматично спробує встановити надбудову в браузер. Погодьтеся з установкою, дочекайтеся її закінчення і перезапустите інтернет-оглядач. Якщо ви не бачите рядок-посилання у вікні браузера, відвідайте сайт bar.yandex. За допомогою пошуковика знайдіть ту інтернет-сторінку, яка відповідає вашому браузеру.
5
Для Internet Explorer це http://bar.yandex.ru/ie, для Mozlla Firefox - http://bar.yandex.ru/firefox, для Opera - http://bar.yandex.ru/opera. В центрі сторінки розташована кнопка «Встановіть Яндекс . Бар», натисніть на неї і дочекайтеся закінчення завантаження. Перезапустіть браузер.
Яндекс . Бар - одне з популярних доповнень до будь-якого інтернет-браузеру. Поставивши його на свій комп'ютер, ви додасте браузеру безліч корисних і приємних функцій: перегляд пошти, пошук з панелі, доступ до інформації про погоду, пробках на дорогах, курсах валют і багато чому іншому. Прочитайте цю інструкцію, щоб дізнатися, як встановити Яндекс . Бар.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт системи, якою ви користуєтеся, і перейдіть за посиланням, що веде на цей сайт. Зазвичай вона буде найпершою у видачі. Не встановлюйте Яндекс . Бар з інших джерел - доповнення, викачане з невідомого сайту, може містити шкідливі програми.
2
Сайт автоматично визначить вашу операційну систему і браузер і запропонує завантажити і встановити саме ту версію Яндекс . Бар а, яка найкраще вам підходить. Якщо він помилився, або ж ви хочете вибрати іншу версію Яндекс . Бар а, перенести її на комп'ютер з іншою операційною системою або браузером і встановити там - виберіть відповідний варіант з переліку, розташованого під великий помаранчевої кнопкою з написом «Встановити Яндекс . Бар».
3
Натисніть на велику помаранчеву кнопку з написом «Встановити Яндекс . Бар». Вам можуть запропонувати завантажити інсталяційний файл на жорсткий диск вашого комп'ютера або запустити його негайно. Якщо ви вибрали другий варіант, установка почнеться автоматично. Якщо ж ви вирішили зберегти файл, то запам'ятайте, в яку саме папку на диску ви його зберегли. Щоб встановити Яндекс . Бар, перейдіть в цю папку і запустіть інсталяційний файл.
Зверніть увагу
Залежно від операційної системи і браузера, якими ви користуєтеся, установка Яндекс.Бару може зажадати від вас додаткових дій. Наприклад, деякі браузери не підтримують пряму установку доповнень. В цьому випадку ви повинні будете скачати файли Яндекс.Бару і вручну скопіювати їх в потрібну папку браузера. На сторінці установки ви обов'язково знайдете необхідну інформацію. Уважно прочитайте її.