Як поводитися на корпоративному заході.

Основною метою корпоративних зустрічей є згуртування співробітників організації в єдину команду. Як і будь-яке інше торжество, корпоратив вимагає дотримання багатьох правил, часто негласних. Щоб відчувати себе впевнено на подібному заході , скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Чи не пропускайте спільну вечірку або торжество без вагомої поважної причини. Ваша відмова від загального походу в ресторан або боулінг, може бути сприйнятий колегами і начальством як зневагу життям фірми і колективу. Своїм байдужістю ви легко заробите славу білої ворони або зануди, позбутися якої буде нескладно.
2
При підготовці до свята ретельно продумайте всі деталі свого костюма. Підберіть той одяг, яка буде доречна для майбутньої зустрічі. Так для ресторану підійде діловий костюм або елегантне вечірнє плаття, а для неформальної обстановки пікніка - що-небудь спортивне. У кожному разі ваш наряд і аксесуари повинні бути бездоганні. Оскільки ці речі охарактеризує вас як людину, а не тільки як офісного співробітника.
3
Розрахуйте час, який ви витратите на збори, щоб не спізнитися на захід. Не варто змушувати чекати колег і начальство. По-перше, це неважливо. А по-друге, може зашкодити вашій ділової репутації.
4
Під час свята дотримуйте помірність у всьому. Не накидається на їжу та алкогольні напої. Якщо ви не можете відмовити собі в поїданні святкових делікатесів, перекусіть заздалегідь. Алкоголь слід вживати по мінімуму, щоб не втратити контроль над своїми вчинками та словами. Дуже часто під час корпоративних заходів влаштовують різні конкурси і змагання. Не відсиджувалися в кутку, активно приймайте участь в розважальній програмі.
5
Упродовж усієї зустрічі зберігайте бадьорість і позитивний настрій. Ведіть себе природно і насолоджуйтеся приємними моментами. Пам'ятайте, корпоративна вечірка - не місце для ділових переговорів і особистих звернень до начальника. Ваш бос на святі відпочиває, а не вирішує робочі (нехай навіть самі невідкладні) питання. Щоб уникнути чуток не фліртуйте з колегами, незважаючи на привабливу до цього атмосферу. Не слід змішувати своє особисте життя з роботою.
6
Дуже часто після подібних свят починається бурхливе обговорення поведінки «провинилися» співробітників, з'являються плітки. Не варто засуджувати колег за їх спиною. Натомість розкажіть про те, що вам найбільше сподобалося на вечірці і куди б ви хотіли сходити в наступний раз.