Як вести урок танцю.

Існує велика кількість шкіл по всьому світу, в яких навчають різним латиноамериканським або бальних танців . Велику популярність має латинський танець ча-ча-ча. Якщо у вас стоїть завдання провести по ньому урок, тоді вам потрібно слідувати певною схемою.
Вам знадобиться
  • - майданчик для танців;
  • - зручний одяг/взуття;
  • - учні;
  • - магнітофон;
  • - план заняття.
Інструкція
1
Почніть показувати базові елементи танцю ча-ча-ча. Виберіть партнера по росту з числа учнів. Візьміть його за долоні рук. Покажіть для початку, як повинен рухатися чоловік. Зробіть крок лівою ногою вперед, перенесіть масу тіла назад на праву ногу, потім відведіть ліву ногу в сторону і призначте до неї праву.
2
Відступіть назад правою ногою і тепер перенесіть вагу на ліву ногу. Приставте праву ногу до лівої два рази. При цьому партнерка повинна виконувати ті ж рухи, але як би в дзеркальному відображенні. Повторіть дану комбінацію стільки разів, скільки потрібно для ваших учнів.
3
Слідкуйте за тим, щоб шкарпетки максимально брали участь в русі. Ще важливий аспект - рух стегон. Вони повинні злегка захитався, але цей елемент трохи складний, і краще його показувати після декількох днів практики, але не відразу.
4
Розбийте своїх учнів по парах. Для початку вимовляєте в такт руху фразу: «Ча-ча, раз, два, три». Слідкуйте за тим, щоб всі пари встигали робити рухи в цей такт. Потренуйтеся таким чином не менше 10-15 хвилин, щоб довести рухи танцюристів практично до автоматизму.
5
Попросіть учнів поміняти положення рук: партнер кладе праву руку на плече партнерки, а лівою тримає її долоню. Увімкніть відповідну латиноамериканську мелодію і скажіть повторити все заново, тільки вже в більш швидкому темпі.
6
Покажіть тепер елемент під назвою «Нью-Йорк». Виконайте з партнером базовий елемент на рахунок «Ча-ча, раз, два, три», а в кінці руху пронесіть ліву руку партнера вперед, при цьому виставивши ліву ногу. Зробіть те ж саме і в іншу сторону.
7
Знову розбийте учнів по парах і попросіть повторити цей рух не менше 10-15 разів на рахунок «Ча-ча, раз, два, три». Наприкінці поставте музику і скажіть проробити перший і другий елемент разом, щоб вийшов повноцінний танець.