Як вести облік в продуктовому магазині. Як вести облік простроченого товару.

Торгівля продуктами харчування - один з найбільш стабільних і прибуткових видів бізнесу. Люди можуть обмежити себе в розвагах, побутовій техніці, одязі ... А от бажання смачно поїсти в людини не переб'є ніяка криза. Однак щоб зберегти і примножити прибуток від торгівлі, потрібно постійно вести облік товарів. Необхідно постійно контролювати, який товар вже проданий, а який все ще стоїть на полицях. Як же вести облік в продуктовому магазині?
Інструкція
1
Візьміть за правило в вашому магазині записувати кожен проданий товар в спеціальну зошит. Покладіть її біля каси і вимагайте від продавців щоденного звіту, скільки і якого товару було продано.
2
Заведіть в своєму комп'ютері файл в Word Excel. На кожен місяць - окрема сторінка. У перший стовпець випишіть всі найменування товарів з асортименту магазина, включаючи вагу, фірму-виробника, упаковку. Наприклад, майонез «Рябушка», ТОО Вкусноfood, 100 гр., М'яка упаковка. У другому стовпці пишіть, скільки було завезено товару в цьому місяці. Якщо ви купуєте товар частіше, ніж раз на місяць, то кожен раз дописуйте нову цифру. Третя графа - для кількості проданого товару - його додавайте кожен день наприкінці робочого дня. У четвертій пишіть залишок. Також сьогодні можна знайти масу спеціальних комп'ютерних програм, що дозволяють вести облік . Їх можна купити в спеціальних магазинах або пошукати в інтернеті.
3
Коли постачальник привозить товар, перерахуйте все, переконайтеся, що кількість сходиться з цифрою в документах постачальника. Не забувайте відзначати кількість надходження товару в комп'ютерному файлі.
4
В кінці кожного місяця проводите ревізію. Перераховуйте товар на полицях в магазині і на складі. Заодно одразу перевіряйте, чи не минув термін придатності у будь-якого продукту. Такий товар одразу відкладайте в сторону. Щоб не втрачати прибуток з цих товарів, домовляйтеся заздалегідь з постачальниками, що не продають товар вони обміняють на свіжий. Порівняйте кількість продукції на полицях із залишком у вашому комп'ютерному файлі. Числа повинні збігатися.
5
Але найкраще вести облік в продуктовому магазині на автоматизації торгівлі. Якщо прибуток вашої торгової точки дозволяє додаткових вкладень в розвиток бізнесу, встановіть на касі спеціальний сканер, і програма з зчитування штрих-кодів сама вважатиме, скільки і якого товару продано, а скільки залишилося не реалізованого.