Як вішати банер.

Не секрет, що на розміщенні рекламних банерів на своєму сайті або блозі можна мати стабільний дохід. Головна задача банерів - перенаправляти відвідувачів на рекламований сайт, тим самим залучаючи потенційних покупців на сайт рекламодавця. Створювати і розміщувати банери на своєму сайті - це нескладно, і навчитися цьому може кожен.
Вам знадобиться
  • - Photoshop (будь-якої версії).
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і впишіть розміри майбутнього банера у вікні. Далі слід задати банеру фон. Для цього виберіть потрібний вам колір і за допомогою інструменту «Відро» окрасьте банер. Візьміть будь-яку потрібну вам картинку у форматі GIF або JPG і вставте її у вікно Photoshop. Після того, як ви вставите картинку, необхідно буде прибрати з неї все зайве, залишивши лише зображений об'єкт. Зробити це можна за допомогою інструменту "Чарівна паличка": клацніть їм по фону, який оточує об'єкт, і видаліть його.
2
Помістіть в банер отриману картинку. Підігнати розмір картинки під розмір баннера ви зможете за допомогою меню Зображення -> Розмір. Задайте висоту картинки під висоту банера та інструментом «Переміщення» перемістіть її на банер. Ви також можете розмістити на банері текст. Нанесіть текст на банер, при необхідності перемістіть його за допомогою інструменту «Переміщення» та задайте тексту потрібний колір. Збережіть отриманий банер в форматі GIF або JPG.
3
Тепер можете приступати до розміщення банера на своєму сайті (припустимо, він називається moisait.com). Для вставки банера на свій сайт потрібно зробити код банера. Створіть для цього папку (dn) на сайті і завантажте в неї свій банер (припустимо, його ім'я banner.ipg). Якщо у вас є бажання, щоб після натискання на ваш банер відвідувач переходив на інший сайт (наприклад, knigi.ru), що відкривається в новій вкладці, а при наведенні курсору миші на баннер відображався б текст (наприклад, «купити книги») , то код повинен бути таким: a target="_blank" href="http://knigi.ru/" img border="0" src="http://moisait.com/bn/banner.jpg" width="ширина вашого баннера в пікселях" height="висота вашого баннера в пікселях"
4
Отриманий код необхідно вставити в html вашого сайту. Для цього відкрийте html-конструктор (назва може змінюватися в залежності від движка сайту) і впишіть текст банера в потрібне місце. Збережіть зміни.