Як візуально розширити приміщення. Як розширити простір кімнати за рахунок шпалер.

Не варто засмучуватися, якщо у вас невелика квартира. Адже за допомогою фантазії її можна перетворити в прекрасне приміщення , яке, до того ж, буде здаватися більше, ніж воно є насправді.
Вам знадобиться
  • - світлі шпалери,
  • - дзеркала;
  • - вбудовані меблі або меблі-трансформер;
  • - розсувні двері;
  • - акваріум;
  • - жалюзі або тюль;
  • - лампа, бра або торшер.
Інструкція
1
Темні тони роблять приміщення візуально менше. Тому не використовуйте їх для оформлення квартири. Шпалери повинні бути світлими, без великих візерунків. Можна вибрати навіть однотонні варіанти.
2
Відмовтеся від ступеневої оформлення стелі і ліпнини. Якщо ви хочете візуально розширити приміщення , зробіть стелю рівним і світлим. Чудове рішення - дзеркальна стеля. Але обійдеться він вам набагато дорожче, ніж звичайна побілка або шпалери. Та й догляд за ним потрібен відповідний.
3
Вибирайте вбудовану меблі. Чим більше буде вільного простору, тим більше буде здаватися приміщення . Не ставте високі стінки і шафи. Підбирайте низьку меблі світлих тонів, бажано однотонну. На ній не повинно бути великої фурнітури. Якщо є можливість, купіть меблі-трансформер. З її допомогою ви заощадите багато корисного простору.
4
Розділіть приміщення на зони. Одне місце має бути для сну і відпочинку, інше - для роботи, третє - для готування їжі. Розділити їх можна розсувними дверима з прозорого скла. Також між зонами можна поставити великий акваріум, він теж буде візуально розширювати простір.
5
В квартирі можна об'єднати різні приміщення. Наприклад, кухню і спальню, вітальню і ванну. Звичайно, у цього рішення є свої мінуси, але таке раціональне використання простору допоможе зробити приміщення більше.
6
Для обстановки підбирайте предмети з глянцевими поверхнями. На протилежну від входу стіну можна повісити велике дзеркало, в ідеалі - від стелі до підлоги. Але таке інтер'єрне рішення може дозволити собі не кожна людина. Тому можна обійтися і більш компактними дзеркалами.
7
Зробіть дверні проходи більш широкими і високими. Також можна збільшити отвір вікна. Відмовтеся від карнизів і щільних темних штор. Краще повісьте на вікна жалюзі або легкий тюль.
8
Приміщення має бути добре освітлене. У різні його частини повісьте невеликі лампи або повісьте бра. В один з кутів поставте торшер.
Зверніть увагу
Якщо ви зважитеся на перепланування, зверніться до відповідних органів, щоб отримати дозвіл.
Корисна порада
Чи не захаращувати квартиру. Чим менше предметів буде в приміщенні, тим більше воно буде здаватися.