Як візуально зменшити щоки.

Людей з ідеальною формою овалу обличчя можна зустріти нечасто. Хоча й різко виражені недоліки - явище рідкісне. В основному ж в образі існують тільки дрібні недоліки, виправити які можна, озброївшись сучасним арсеналом косметичних засобів. Ко цілком поправним погрішностей відносяться і круглі, повні щічки, на які часто скаржаться молоденькі дівчата.
Інструкція
1
Коли ви приступаєте до корекції обличчя, пам'ятайте найголовніше правило макіяжу: те, що треба зменшити або віддалити, затемнюється, а те, що важливо виділити і наблизити, відповідно, освітлюється.
2
затінити опуклі щоки можна за допомогою тонального крему або пудри на тон темніше природного кольору шкіри. Одночасно ви повинні трохи виділити центральну частину обличчя - ніс і підборіддя. Для цього слід скористатися тональника з легкої сяючою текстурою відтінком світліше вашої шкіри.
3
Візьміть широку м'яку кисть і нанесіть більш темну пудру на бічну поверхню обличчя - вперед і вниз від скронь і вуха до нижньої щелепи. Світлою пудрою відзначте центральну лінію носа і підборіддя. Потім скористайтеся рум'янами, наклавши їх від скронь у напрямку до кінчика вашого носа, а також від скул до куточків рота.
4
Далі зверніть увагу на брови. Вони не повинні бути довгими. У центральній частині залиште більше волосся, щоб створити чіткий злам, по краях залиште тонку лінію.
5
Роблячи макіяж очей, теж намагайтеся не подовжувати їх лінію обведенням. А тіні слід брати двох відтінків: світліші ви наносите на ту частину рухомого століття, яка знаходиться ближче до носа, більш темні - на зовнішній край. Ділянка під бровами фарбувати не потрібно.
6
Щоб приховати повноту щік, не менш важливо правильно вибрати зачіску. Вам не слід зачісувати своє волосся назад і підбирати об'ємні, пишні зачіски, які будуть підкреслювати зайво круглу (або трикутну) форму обличчя. Запам'ятайте, що у вашій зачісці обов'язково повинні переважати вертикальні лінії. Підходять високі начісування і валики, чубчика прямі або косі, але не закривають весь лоб. Добре буде виглядати чубчик, оформлена «зубчиками» різної довжини (по краях довше, ніж в центрі). Підійде стрижка каре, а також зачіска з трохи кучерявого волосся середньої довжини. Тільки не здумайте робити «хімію» з дрібними кучерями.
7
В основі вашої зачіски повинна бути асиметричність. Ніколи не робіть прямого проділу по центру голови. Він повинен або бути боковим, або його не повинно бути в принципі.
8
Якщо вам необхідно надягати головний убір, віддавайте перевагу капелюхам високим і в жодному разі не з широкими полями.
9
Не забувайте також і про форму прикрас. Круглі і об'ємні сережки і кліпси зроблять ваші щоки візуально ще ширше, тому намагайтеся вибирати щось подовжене або багатокутне за формою. Короткі ланцюжки і великі круглі намиста подаруйте тієї подрузі, якій вони більше підходять, а собі пошукайте довгі тонкі ланцюжки.
10
І, нарешті, зверніть увагу на виріз вашого одягу і форму комірця. Круглі, вузькі і «стійки» вам не підходять, т.к. візуально вкорочують обличчя і виділяють щоки . Для вас переважніше вирізи і коміри, що нагадують формою трикутник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l8ulzG9KMus