Як включити візуальні вкладки. Як створити візуальну вкладку яндекс.інтернет.

вкладка прийнято називати окрему сторінку, що відкривається у вікні браузера. Візуальні закладки - це надбудова, яка дозволяє завантажувати на новій сторінці мініатюри інтернет-ресурсів, які користувач сам вибере.
Інструкція
1
Візуальні закладки більше схожі на звичайні закладки з журналу. Різниця лише в тому, що представлені вони у вигляді макета інтернет-сторінки і кількість їх обмежена. Вони дозволяють за кілька кліків миші перейти на потрібний ресурс. В візуальні закладки логічно додавати адреси тих сайтів, які ви часто відвідуєте.
2
В мережі можна знайти різні версії подібних надбудов, але принцип роботи з ними використовується один. В даній статті для наочності розглядаються візуальні закладки з сервісу Яндекс.Бар. Щоб включити візуальні закладки, ви повинні встановити дане доповнення.
3
Запустіть браузер, відкрийте головну сторінку Yandex і натисніть в лівому верхньому кутку рядок посилання «Встановити Яндекс.Бар». Якщо такого рядка немає, зайдіть на сайт bar.yandex і завантажте версію саме для свого інтернет-оглядача. Дочекайтеся завершення операції та перезапустіть браузер.
4
Знову запустіть браузер і відкрийте нову вкладку. У більшості випадків візуальні закладки бувають доступні відразу. Якщо надбудова не відображається, виберіть у меню «Інструменти» пункт «Додатки» - для Mozilla Firefox. В Internet Explorer - меню «Сервис» і пункт «Надбудови». Відкриється нове діалогове вікно. В розділі "Розширення" знайдіть пункт «Яндекс.Бар» та переконайтеся, що надбудова включена. Якщо ні - натисніть на кнопку «Включити» і перезапустіть браузер.
5
Якщо доповнення активно, але візуальні закладки все одно не відображаються, повторіть дії з четвертого кроку і натисніть на рядок-посилання «Докладніше» навпроти пункту «Яндекс.Бар». Відкриється нове вікно, натисніть в ньому на кнопку "Налаштування".
6
В додатковому вікні «Яндекс.Бар: Настройки» перейдіть на вкладку «Налаштування» і встановіть маркер в поле «Показувати візуальні закладки при відкритті нової вкладки або вікна» в групі «Різне». Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти встановлені параметри.