Як включити пошук в Опері.

Браузер Opera дозволяє здійснювати пошук без попереднього відвідування сайту пошук овой машини. У його настройках зберігаються дані про способи пошук а в декількох системах. Якщо цього недостатньо, інформацію про інші службах пошук а в нього можна внести вручну.
Інструкція
1
Помістіть в адресний рядок браузера замість URL невеликий текст, що складається з декількох (мінімум двох) слів, розділених між собою пробілами. Натисніть клавішу Enter, і буде автоматично проведений пошук по введеному вами запиту в системі Google. При занадто довгою рядку пошук а може виникнути помилка.
2
Щоб пошук здійснювався в інших пошук ових системах, перед текстом, який потрібно знайти, помістіть одну або дві букви, а потім пробіл. Сам запит в цьому випадку може складатися і з одного слова. За замовчуванням використовуються наступні літери: g - Google, y - «Яндекс», v - «В контакті», o - «Озон», m - Mail.Ru, w - Вікіпедія російською мовою, h - локальна історія відвіданих сторінок, f - пошук на поточній сторінці. Залежно від версії браузера, склад цього переліку може розрізнятися.
3
Якщо ви не бажаєте запам'ятовувати ці літери, знайдіть праворуч від адресного рядка друга, більш короткий поле вводу. Натисніть праворуч від нього кнопку зі стрілкою вниз, і буде виведений спадаючий список. Виберіть у ньому пошук овую систему або метод локального пошук а, потім в саме поле введіть запит і натисніть Enter.
4
Для додавання нової пошук овой системи зайдіть на неї головну сторінку, підведіть стрілку миші до знаходиться на цій сторінці формі введення і натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню виберіть пункт «Створити пошук ». У вікні поле «Назва» виявиться вже заповненим, а в полі «Клавіша» доведеться ввести одну або дві латинські літери, що не збігаються з тим, які вже зарезервовані для інших пошук ових машин. Потім натисніть Ок. З цього моменту буде можна вводити в основне поле вводу запити, використовуючи цю букву, або вибирати відповідну службу з спадаючого списку, розташованого справа.
5
Перелік пошук ових систем в Opera можна відредагувати. Для цього в старій версії браузера виберіть пункт меню «Інструменти» - «Налаштування», а в новій - «Налаштування» - «Загальні настройки». Потім перейдіть на вкладку «Пошук». Після цього ви зможете вручну додавати, редагувати або видаляти дані про способи обробки пошук ових запитів.