Як сприймати англійську на слух.

Багато вивчають англійську мову стикаються з проблемою сприйняття його на слух , оскільки на листі набагато простіше зрозуміти сенс слів і виразів. Існує декілька ефективних вправ для досягнення даного завдання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - книги;
  • - навушники/плеєр;
  • - словник;
  • - співрозмовники.
Інструкція
1
Читайте якомога більше текстів англійською в слух . Читання - універсальний спосіб вивчення мови, оскільки воно допомагає зрозуміти його синтаксичні конструкції і дає уявлення про культуру мовою. Без цього компонента іноді вкрай складно зрозуміти, про що говорить співрозмовник. До того ж, коли ви будете вимовляти англійську мову в слух , то почнете запам'ятовувати слова і вирази, які обов'язково зустрінуться вам в майбутньому.
2
Виписуйте в зошит нові слова кожен день. Як тільки ви зустрічаєте незнайоме слово або вираз, заносите його в лівий стовпчик, а в правий пишіть переклад і транскрипцію. Таким чином ваш лексичний запас буде підвищуватися, що сприятливо відіб'ється на засвоєнні мови. Повторюйте нові слова/вирази протягом усього дня і перед сном. Просіть когось із свого оточення перевіряти вас наприкінці тижня переклад всіх слів.
3
Слухайте багато пісень англійською мовою. Музика допомагає адаптувати слух до іноземної мови, що буде вкрай корисно в реальному спілкуванні. Завантажуйте собі на комп'ютер твори популярних виконавців, які вам до душі і слухайте їх протягом всього дня (вдома, в машині, в плеєрі). Можете за бажанням підспівувати. Якщо вам дуже подобається пісня, знайдіть її текст в інтернеті, прочитайте його і переведіть.
4
Опрацьовуйте аудіозаписи певним методом. На сайті lovelylanguage.ru ви знайдете збірники треків для аудіювання на різних рівнях. Скачайте собі декілька з них на комп'ютер і почніть працювати наступним чином: слухайте розмову (діалог, монолог, полілог) по фразі/пропозицією, зупиняйте запис і промовляйте в слух те, що почули. Робіть цю вправу 2-3 рази на тиждень по 30-40 хвилин, і незабаром ви побачите реальний прогрес в сприйнятті мови.
5
Спілкуйтеся англійською мовою якнайчастіше. Запишіться на курси, клуби спілкування або займайтеся з викладачем в індивідуальному порядку. Не має значення. Найважливіше - спілкуйтеся стільки, скільки можете. Ви будете поступово звикати до мовлення іноземною мовою і правильно реагувати на запит співрозмовника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SzXt40E8VrM