Як відновити закритий документ. Як відкрити закритий документ не збережень.

Відновлення закритих без збереження документів Word може бути виконано кількома способами. Всі вони використовують вбудовані механізми системи і не вимагають залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word 2003 або 2007
Інструкція
1
Спробуйте знайти оригінал документа. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і активуйте утиліту помічника з пошуку, натиснувши кнопку «Використовувати помічника». Вкажіть пункт «Всі файли і папки» в діалоговому вікні та надрукуйте ім'я документа підлягає відновленню у відповідному полі. Виберіть опцію «Мій комп'ютер» в каталозі «Де шукати» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Знайти».
2
Введіть у рядок «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» розширення .doc, характерне для документів Word, і знову натисніть кнопку «Знайти», якщо не пам'ятаєте ім'я файлу.
3
Розкрийте елемент робочого столу «Кошик» подвійним кліком миші і розгорніть меню «Вид» верхній сервісної панелі Вкажіть пункт «Таблиця» і скористайтеся командою «Упорядкувати значки». Виберіть підпункт «Дата видалення» і спробуйте знайти потрібний документ.
4
Надрукуйте розширення * .wbk в рядку «Частина імені файлу ...» для пошуку збереженої резервної копії файла і натисніть кнопку «Знайти» (при включеному параметрі «Завжди створювати резервну копію».
5
При використанні функції автосохранения документів розкрийте меню Microsoft Office і розгорніть меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть команду "Відкрити" і підпункт «Документ Word». Натисніть кнопку з символом стрілки в новому діалоговому вікні і скористайтеся опцією «Відкрити і відновити» для спроби примусового відновлення закритого без збереження документа.
6
Використовуйте також значення * .asd і * .tmp в рядку «Частина імені файлу ...» для пошуку можливого місця збереження документа і тимчасових копій.
7
Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми Word для ще однієї спроби примусового відновлення документа і вкажіть команду «Відкрити». Скористайтеся опцією «Все файли» в каталозі «Тип файлів» і знайдіть потрібний файл в діалоговому вікні. Натисніть кнопку з символом «стрілка вниз» і вкажіть команду «Відкрити і відновити».