Як відновити імунітет після хвороби.

Як правило, хвороби безслідно не минають. Людина, яка перенесла яке-небудь захворювання, стикається з такими проблемами, як погане самопочуття, млявість, апатія, загальна слабкість. Щоб цього не сталося, необхідно знати, як після хвороби відновити імунітет .
Інструкція
1
Організму для відновлення життєвих сил необхідно допомогти раціональним харчуванням, для чого в своє меню необхідно включити повноцінні вуглеводи, жири і білки. На деякий час забудьте про дієти. Краще дотримуватися збалансованого харчування з вживанням натуральних продуктів. У раціон включіть свіжі овочі, фрукти, рибу, м'ясо.
2
Підняттю імунітет а дуже допомагають продукти, що містять підвищену кількість вітаміну С. Не можна також виключати натуральний білок тваринного походження. Вживати найкраще курку. Гарні також свіжі овочі - морква, редька, огірки, томати, буряк. Головне - максимально свіжі, чи не консервовані і не морожені продукти.
3
Для зміцнення імунітет а необхідні фізичні навантаження. Хоча не потрібно, звичайно, відразу піднімати штангу. Навантаження після хвороби повинні бути невеликими, їх інтенсивність підвищувати потрібно поступово. Особливо рекомендуються регулярні прогулянки на повітрі.
4
Якщо людина після перенесеної хвороби відчуває слабкість, швидко стомлюється, періодично підвищується температура, це дає знати про себе інфекція. У цьому випадку режим і гарне харчування необхідно доповнити препаратами, що поліпшують обмінні процеси в організмі, імуномодуляторами і полівітамінами.
5
Сьогодні в аптеках є безліч ефективних препаратів, дія яких спрямована на зміцнення імунітет а («Головата», «Лекопіт», «Іммунофан»). Природними помічниками імунітет а є настоянка женьшеню і китайський лимонник. Але особливо виділяється з цього списку ехінацея пурпурова, яка міститься в рецептах багатьох лікувальних препаратів.
6
В період міжсезоння буває, що людина ніяк не може позбутися від застуд, тоді необхідно просто пройти курс лікування будь-яким препаратом, виготовленим на основі ехінацеї. Така профілактика не зашкодить навіть практично здоровій людині. А ось влітку для зміцнення імунітет а краще додатково препарати не приймати. Поки є свіжі ягоди, фрукти, овочі, необхідно користуватися дарами природи.