Як відрізнити алергію від потнички.

Червоні цятки і прищики на тілі малюка можуть свідчити про кілька речей. По-перше, це може бути нешкідлива, але вимагає уваги, потничка. По-друге, таке серйозне захворювання, як алергія. При виникненні подібних симптомів необхідно правильно відрізнити одне від іншого і надати потрібну медичну допомогу.
Інструкція
1
Алергія являє собою підвищену чутливість організму на який-небудь зовнішній подразник. У дітей вона може виникнути, найчастіше, через надмірне надходження в організм алергенних продуктів: цитрусових, полуниці, шоколаду або інших, які здаються цілком нешкідливими, продуктів. Зазвичай вона починає проявлятися на щічках дитини у вигляді досить великих червоних прищиків і цяток. Шкіра навколо них досить сильно ущільнена, а може бути і злегка припухлість. Часто алергія може супроводжуватися підвищеною температурою тіла.
2
потничка на тілі у малюка виникає в тих місцях, де шкіра часто пріє або потіє. Наприклад, в різних складочках, на шийці дитини, на попці при зіткненні її з підгузником. Через це там з'являються маленькі червонуваті прищики без явних ознак запального процесу.
3
Виявляються ці два захворювання практично однаково. Але, щоб убезпечити малюка, краще спочатку виключити алергію . Згадайте, що нового ви їли самі (у разі годування грудьми) або давали йому. А, може бути, ви просто перевищили допустиму кількість якої-небудь звичайної їжі. Виключіть можливий алерген з його раціону.
4
Пам'ятайте, що достовірно встановити причини такої реакції на шкірі малюка може тільки досвідчений педіатр. Тому при виникненні перших ознак обов'язково зверніться за допомогою до лікаря. Він проведе ретельне обстеження, розгляне особливості харчування малюка і при необхідності дасть направлення до лікаря-алерголога. А той вже призначить правильне медикаментозне лікування.
5
Чи не звернувшись за допомогою до лікаря-педіатра і займаючись самолікуванням, ви ризикуєте здоров'ям своєї дитини. Адже алергія є досить небезпечним захворюванням, здатним викликати серйозні наслідки і навіть летальний результат.