Як робити ластівку на ковзанах.

«Ластівка» - красивий елемент фігурного катання, який можна виконувати по-різному: ковзати прямо або по дугам, вперед або назад. Щоб навчитися робити « ластівку », спочатку необхідно твердо освоїти її базовий варіант.
Інструкція
1
Освойте « ластівку » вперед, яка виповнюється по прямій лінії вздовж катка. Досконально відпрацюйте всі рухи. Часом просту « ластівку » буває важче навчитися виконувати, чим більш складні елементи фігурного катання.
2
Позаймайтеся на підлозі. Відпрацюйте становище стійкості, виконуючи підйоми ніг. З кожним рухом збільшуйте час, коли ви стоїте на одній нозі. Це допоможе вам забезпечити рівновагу під час катання на льоду і дозволить приділити більше уваги правильному положенню рук і голови.
3
Коли наберете швидкість, поставте праву ногу на лід і перенесіть на неї вагу тіла. Ковзаючи по прямій, розведіть руки в сторони, а ліву ногу відведіть назад, розгорнувши мисок. Зверніть увагу на те, що в колінах ноги повинні залишатися прямими.
4
Ретельно простежте за роботою лівої ноги. Відведіть її назад і максимально підніміть вгору. Тільки після цього можна опустити тулуб вперед. Одночасно намагайтеся прогнути спину якомога сильніше. Подумки контролюйте виконання елемента. Одна з найпоширеніших помилок - це несвоєчасне опускання тулуба. Тому «ластівка» або виходить зігнутої, або не виходить взагалі.
5
Тренуйте підйом ноги. На початковому етапі освоєння цього елемента завжди важко підняти ногу на належну висоту. Це залежить тільки від вашої натренованості. Повторюючи спроби і ковзаючи в «ластівці», піднімайте ногу якомога вище вщерть.
6
Слідкуйте за м'язами спини та попереку. Вони повинні бути натягнуті і утворювати цибулеподібний вигин.
7
Виконуючи « ластівку », сковзаєте на задній частині коника. Якщо ви нахиліться вперед сильніше, ніж необхідно, перевалившись на передню частину коника, то зачепитеся зубцями за лід і, на жаль, впадете.
8
Тепер розучите виконання елемента, задіявши іншу ногу. Тренуйте обидві ноги поперемінно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-XHJVbiqo3I
В дитинстві кожна дитина вмів вирізати з паперу різні фігурки, а також майструвати літачки і запускати їх в повітря. Майже всі пам'ятають, як складати літаки з паперу, але майже ніхто не знає, як скласти з паперу ластівку , яка теж може літати, якщо ви запустите її вгору. Для того щоб змайструвати ластівку , вам буде потрібно простий зошита листок або лист офісного паперу формату А4.
Інструкція
1
Розріжте лист на дві частини - так, щоб у вас в руках опинився рівносторонній квадрат і вузька смуга, що залишилася від аркуша А4. Квадратну деталь зігніть по двох діагоналях, перекрещивая їх в центрі, після чого зігніть квадрат по горизонталі, а потім по вертикалі, щоб отримати поперечні складки.
2
Пропрасуйте складки і складіть папір діагональними складками назовні, а поперечними складками - всередину. Два бічних кута верхнього шару паперу загніть вгору, поєднавши їх з центральною лінією вийшла трикутної фігури так, щоб у вас вийшов в центрі великого трикутника маленький ромб. Бічні краї ромба загніть до центральної лінії, щоб ромб став подовженим і вузьким.
3
Розігніть фігурку, а потім зігніть до центральної лінії два верхніх краю ромба і знову розгорніть його. Тепер акуратно сумістите один з одним отримані чотири точки - дві лівих точки і дві правих точки повинні зустрітися в центрі.
4
Добийтеся потрібного результату - у вийшла фігури з боків повинні розташовуватися гострі кінчики, спрямовані вліво і вправо. Притисніть ці кінчики до фігури і загніть їх вгору, щоб вони були спрямовані до вершини великого трикутника.
5
Тепер візьміть вузьку смугу паперу, яку ви відрізали на самому початку, і зігніть її вздовж навпіл. Загніть два верхніх куточка до центрального згину, а потім отримати гострим кутом вставте смугу-хвіст у великий трикутник через його нижній кишеню.
6
Верхню деталь ластівки зігніть навпіл від себе, щоб зафіксувати її і розкрити крила і голову. Кінчик хвоста зріжте так, щоб він придбав форму вилки, нагадуючи хвіст справжньої ластівки.