Як робити символи ВКонтакте.

Щоб виділитися в соціальній мережі « ВКонтакте » серед інших користувачів, можна використовувати в своїх статусах або повідомленнях різні символи. Знайти такі спеціальні зображення не складе великої праці.
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сайті «ВКонтакте», комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте свою сторінку на сайті « ВКонтакте ». Виберіть, де ви будете використовувати символи - при написанні статусу, повідомлення якого-небудь користувачеві або повідомлення на стіні (своєї сторінки або групи).
2
Додати собі символ ви можете двома шляхами. Перший - зайдіть на один із сайтів, що пропонують різні символи для прикраси своєї сторінки. Будьте обережні, багато сайтів можуть зажадати від вас відправки смс - це сайти-шахраї. Ось один з перевірених сайтів, що має в наявності різні корисні речі для користувачів сайту « ВКонтакте » - http://kontaktlife.ru/simvoly-v-kontakte.
3
Зайдіть на сайт і виберіть сподобався вам символ. Далі - просто скопіюйте його. Для цього утримуючи ліву кнопку мишки виділіть потрібний значок. Потім натисніть по виділеному символу (групі символів) правою кнопкою мишки один раз і виберіть опцію «Копіювати». Потім поверніться на сайт « ВКонтакте ", клацніть на поле, де збираєтеся залишити знак, правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Вставити». Символ виявиться у вас в запису.
4
Знайти символи ви можете також на своєму комп'ютері. Для цього зайдіть в «Пуск», потім виберіть «Усі програми», потім «Стандартні», «Службові» і нарешті, виберіть «Таблиця символів». Перед вами відкриється невелике віконце. В графі «Шрифт» ви можете вибрати різноманітні шрифти, і в кожному з них будуть використовуватися різні за стилем символи.
5
Виберіть вподобаний символ, натисніть на нього один раз лівою кнопкою мишки. Після кліка табличка з символом збільшиться. Потім внизу вікна знайдіть кнопку «Вибрати», натисніть її. Далі натисніть лівою кнопкою мишки один раз на кнопку "Копіювати". Пройдіть на сайт « ВКонтакте » і клацніть правою кнопкою мишки в полі, де будете писати текст. У віконці виберіть опцію «Вставити» і вибраний символ виявиться у вашій записи.