Як вести сільське господарство.

Сільське господарство - це галузь, яка спрямована на забезпечення населення продовольством і сировиною для промислового виробництва. Щоб успішно вести сільськогосподарську діяльність, необхідно перш за все вибрати рід діяльності, економічно вигідною в певному регіоні з урахуванням кліматичних умов і потреб у тому чи іншому виді продукції.
Вам знадобиться
  • - техніка.
Інструкція
1
Щоб успішно займатися рослинництвом, необхідно враховувати кліматичні особливості регіону і залежно від цього підбирати посівні культури. Для рослинництва будуть потрібні великі поля, щоб мати можливість дотримуватися агротехніку. Також не обійтися без механізації і робітників, які обслуговуватимуть всі механізми.
2
У середній смузі Росії можна з успіхом вирощувати будь рослинницькі культури, дотримуючись певних терміни посіву та збору врожаю. Три ключових моменти, незмінно призводять до успіху - це використання великих площ для посіву, наявність справного парку механізованої техніки для проведення своєчасного посіву та збору врожаю і злагоджена робота фахівців в області ведення сільського господарства.
3
Додатково для успішного ведення рослинництва необхідно: - використовувати для посадки сорти, призначені для вирощування у вашій кліматичній зоні; - розробляти нові методи живлення ґрунту, засновані на екологічно чистих добривах з чергуванням органічних і неорганічних речовин; - проводити комплексну боротьбу з шкідниками та бур'янами, враховуючи останні розробки вчених у галузі сільського господарства; - мінімізувати збиток навколишньому середовищу від ведення сільськогосподарської діяльності; - мінімізувати витрати на отримання високого врожаю.
4
Для успішного ведення тваринництва в першу чергу враховуйте наявність кормової бази. Якщо вівці і кози можуть чудово обійтися кормами, наявними на схилах гір, то для розведення корів потрібні величезні пасовища, багаті соковитими кормами, на яких стадо буде пастися в літній період. Також повинна бути можливість заготовити достатню кількість кормів для холодної пори року.
5
Важливо мати не тільки власну кормову базу, а й техніку для заготівлі кормів, а також просторі теплі приміщення для зимового утримання худоби і літні стійла, щоб мати можливість проводити капітальний ремонт будівель і підготовляти їх для зимового утримання.
6
Свинарство успішно поєднується з рослинництвом, коли ви зможете самостійно забезпечити свиноферму усіма необхідними кормами власного виробництва.
7
При будь-якій формі сільськогосподарської діяльності вам буде потрібно ринок збуту отриманої продукції. Для цього організуйте власне виробництво з переробки, зберігання сировини або укладіть договір з великими підприємствами, готовими систематично виробляти оптовий закуп або реалізацію вашої продукції.