Як повернути гроші за путівку. відмовитися від путівки.

Ви з нетерпінням чекаєте відпустки і в турфірмі завчасно придбали путівку на відпочинок. А потім раптом передумали, або змінилися обставини. Відпочинок відміняється. Зате гостро стає питання про повернення грошей за неотриманий послугу.
Інструкція
1
Розрахунок компенсації індивідуальний. Юристи та представники турфірм повернення коштів за відмову від використання путівки за особистими обставинами оцінюють по-різному.
2
Представники туристичних компаній намагаються довести клієнтові, що з суми, що підлягає поверненню, завжди утримуються штраф за анулювання договору і суму сплачених витрат, і взагалі не відбувся мандрівник повинен довести, що причина відмови від поїздки поважна. Турист, згідно з положеннями законодавства, наділений правом відмови від путівки за будь-якої причини в односторонньому порядку, і йому зобов'язані повернути все гроші за винятком уже зроблених витрат.
3
Юристи вважають, що формулювання «за винятком уже зроблених витрат» означає: туроператор зобов'язаний, коли це можливо, докласти всіх зусиль для повернення вже оплачених витрат. До витрат, які не повертаються, відносяться вартість броні готелю, консульський збір, бронювання місця для поїздки.
4
Щоб визначити суму підлягає поверненню, постає питання перевірки фактично здійснених витрат. Про взаємозв'язок витрат і договору однозначно свідчать проведені платежі по окремих частинах, що становлять вартість туру, наприклад, візовому центру, перевізнику, готелю і по іншим послугам, зазначеним у договорі. Особливо допитливі клієнти мають всі шанси повернути неповоротні витрати.
5
Часто туроператор місця в готелі і в літаку викуповує заздалегідь, оптом без зазначення прізвищ конкретних людей. Турфірми в договорах можуть обумовлювати штрафні санкції за відмову від путівки за своєю ініціативою. Такі вимоги суперечать законодавству. Відповідно до закону штраф або неустойка - це міра відповідальності сторін за порушення своїх зобов'язань, а право відмови туриста від виконання умов договору передбачено законодавством. Виходячи з цього, відмова порушенням умов договору не є, і санкції неприпустимі.
6
Якщо турфірма, при відмові від поїздки, не бажає відшкодувати ваші витрати, необхідно в офіс віднести претензію, складену у двох примірника і попросити зробити на одному з них відмітку про вручення. При відмові поставити відмітку на претензії її слід надіслати рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням поштою. Турфірма зобов'язана відповісти протягом 20 днів з часу отримання претензії. І якщо раніше турфірма чинить опір, необхідно звертатися до суду.
В найгарячіший сезон - літній - в Росії розорився ще один туроператор, до цього вважався досить великим постачальників послуг у сфері туризму за східним напрямком. І тепер основне питання у тих, хто оформив путівку саме через цю фірму - як повернути гроші за невикористане подорож?
Система розорення фірми була досить проста. Раніше вони спеціалізувалися тільки в напрямку азіатських подорожей, але в сезоні 2012 року вирішили спробувати себе в європейському напрямку. Однак найбільші туроператори, що працюють саме по цій лінії, не захотіли пускати новачка на ринок. В результаті агентству «Навколо світу» довелося значно знизити вартість путівок, що і призвело до банкрутства. Однак споживачів ці междуусобние війни не цікавлять, вони хочуть отримати свої гроші за вже оплачені тури.Руководство розорилася компанії каже, що за отриманням компенсації необхідно звертатися в страхову компанію «Альфа-страхування», в якій вони самі застрахували свої активи на суму в 30 мільйонів рублів. Цього має вистачити на виплати всім постраждалим турістам.Алгорітм дій по поверненню коштів був складений миттєво. Своє звернення ви можете направити в Ростуризм. Зробити це можна особисто за адресою: Москва, вулиця М'ясницька, буд.47. Як варіант, надішліть запит на електронну пошту організації rostourism@ropnet.ru. Для інших питань працює телефон «гарячої лінії» - 8 (495) 607-17-37. Фахівці цієї організації зможуть проконсультувати вас і допомагатимуть вам в отриманні компенсаціі.Подавать позов обдуреним туристам потрібно або до самого туроператору, або спільний - до турагентству і страховикові. Крім цього замовник може подати додатковий позов про відшкодування моральної ущерба.Требованіе позивача до відповідача являє собою заяву бланк можна завантажити на сайті Ростуризму), в якому потрібно вказати ряд відомостей. В першу чергу це прізвище, ім'я, по батькові туриста або найменування замовляє організації, якщо путівка була корпоративною. Також необхідно прописати номер документа, що підтверджує фінансове забезпечення відповідальності агентства, дату його видачі, термін дії. Знадобиться ще номер договору, який турист укладав з туроператором, інформація про факт, який став причиною складання даного звернення (тут банкрутство турагентства «Навколо світу»). Вкажіть у своїй заяві суму, яку ви витратили на придбання путевкі.Кроме цього, потрібно додати до заяви ще ряд документів. Це копія паспорта замовника, копія договору про покупку туру, документи, які підтверджують понесений туристом збиток. Кошти за заявою повинні повернути замовнику протягом 30 днів з моменту отримання відповідачем вимоги туриста. У випадку, якщо туроператор або страховик відмовляються відшкодувати збиток, потрібно звертатися до суду з тим же набором паперів. Тільки доведеться ще додати відмова керівників агентства в поверненні коштів.