Як підібрати об'єктив. світлосила супертелевіка.

Вибір об'єктива - завдання не з легких. Серед вашого оточення завжди знайдуться ті, хто займається фотозйомкою багато років, саме вони можуть вам порадити вибрати щось конкретне. Тому не варто слухати продавця в магазині фототехніки, якщо магазину немає ще 5 років. Вибір об'єктива краще звалити на свої плечі. У підсумку вийде, що користуватися цим об'єктивом вам, а не вашому порадника. Ця стаття вкаже вам основні критерії вибору нового об'єктива .
Вам знадобиться
  • Рекомендації досвідчених майстрів.
Інструкція
1
Більшість дзеркальних камер комплектуються штатними об'єктива ми, їх називають "китами". Слово Kit означає комплект. Якщо ви недавно придбали дзеркальну фотокамеру, то рекомендуються перші кілька місяців, якнайбільше фотографувати, щоб зрозуміти свій стиль: портрет або пейзаж, спорт або натюрморт, діти або нічні види зйомки. Після усвідомлення своєї спрямованості в фото можна приступати до вибору додаткового об'єктива , т.к. штатний об'єктив не розкриває всього потенціалу фотоапарата.
2
Фокусна відстань. У цій категорії необхідно визначитися точно, що ви бажаєте бачити на фото. Є кілька варіантів об'єктивів з різними фокусними відстанями: - надширококутним (риб'яче око) - від 7 мм до 24 мм; - ширококутні - від 24 мм до 35 мм; - штатні (стандартні) - від 45 мм до 55 мм; - телевики (телеоб'єктив ) - від 85 мм і більше; - супертелевікі (потужні телевики) - від 300 мм і більше.
3
Светосила об'єктива - це якась величина освітленості плівки. Термін досить старий, як і саме мистецтво фотографії. Але все нове - це добре забуте старе. На об'єктиві це значення позначається таким чином «f/1,4» або «140/1,4». Це означає, що світлосила даного об'єктива 1,4 одиниці (значення діафрагми). Хто захоплювався фотографією ще до появи цифрових камер, той зрозуміє, про що йдеться. Принцип такий: чим менше це значення, тим пізніше за часом ви зможете знімати, проте, велика світлосила є показником невисокою різкості. Тому такими речами захоплюватися не варто, треба знайти оптимальний варіант. Якщо ви не займаєтеся зйомкою вечорами, то краще брати з меншою світлосилою, т.к. велике значення світлосили збільшує вартість такого об'єктива .
4
Стабілізатор зображення. Тут все дуже просто. Об'єктиви з функцією стабілізацією коштують, відповідно, дорожче. Тому зробіть вибір: знімаєте статичні предмети (наприклад, природу) стабілізатор вам не знадобиться.
5
Конструктивні особливості об'єктивів. Зверніть увагу на наступний фактор: в кожному об'єктиві є свої особливості. Як правило, це внутрішня їх будова або наявність моторчика для автофокусування. При виборі моторчика варто відзначити, що краще всього поєднуються об'єктиви і коробки однієї марки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O1oO_w7ynmE
Змінити свою зовнішність сьогодні можна дуже простим і доступним для багатьох способом - надіти кольорові контактні лінзи. Досить часто трапляється так, що придбавши контактні лінзи, люди через деякий час розчаровуються в них, оскільки колір їх очей здається зовсім не таким, як під час примірки в магазині або на упаковці.
Інструкція
1
Щоб залишатися задоволеним своєю покупкою, важливо правильно підібрати колір контактних лінз. По-перше, якщо ви збираєтеся приміряти різні зразки контактних лінз, краще йти в оптику без макіяжу і в одязі нейтральних кольорів. Інакше може вийти так, що ви підберете лінзи, які добре підходять тільки до одного образу, а з іншими варіантами одягу та макіяжу вони поєднуватися не будуть.
2
По-друге, перед тим, як зробити свій вибір, подумайте, які саме лінзи ви хотіли б мати: відтінкові, які просто підкреслять природний колір ваших очей, або кольорові, при допомозі яких можна кардинально змінить тон райдужки, форму зіниці і т.п. Варто відзначити, що ваш вибір на цьому етапі повинен залежати від того, наскільки темний натуральний колір ваших очей. Відтінкові лінзи краще виглядають на темних очах, але можуть підійти і до деяких світлим відтінкам сірого, а кольорові лінзи на темних райдужка виглядають неприродно.
3
Найпростіший спосіб підібрати найкращий варіант відтінку кольорових лінз - відвідати оптику. У великих спеціалізованих магазинах вам можуть запропонувати приміряти різні відтінки, а якщо ви збираєтеся надіти лінзи вперше, підберуть оптимальний матеріал для них. Однак якщо ви не впевнені в тому, що в оптиці вам не запропонують приміряти лінзи, які вже хтось одягав, краще не користуватися цією послугою, оскільки ви можете отримати серйозне захворювання. Крім того, висвітлення в магазині може бути досить яскравим, і прийшовши додому, ви виявите, що купили лінзи занадто темного кольору.
4
Більш безпечний і зручний, але не завжди точний, варіант - використання спеціальних комп'ютерних програм. Ви можете спробувати підібрати колір лінз будинку, наприклад, за допомогою фотошопа, проте в цьому випадку не можна бути повністю впевненим, що лінзи такого відтінку взагалі існують. Можна також скористатися різними інтернет-сайтами, що пропонують подібну послугу. Але найкраще звернутися в оптику, де в пам'ять комп'ютера завантажені всі можливі варіанти кольорових лінз, які є у них в наявності мул можна замовити. За допомогою веб камери фахівець завантажить ваше зображення, і ви зможете підібрати для себе підходящі лінзи.
5
При підборі відтінку очей, враховуйте колір свого волосся, шкіри обличчя, вій, брів, одяг, яка є у вас в гардеробі (якщо немає можливості купити відразу кілька пар лінз або нові речі під колір очей).