Як поводитися на виставці.

Виставки хенд-мейд знаходять популярність і проводяться в багатьох великих містах. На них умільці можуть представити свої вироби і заробити гроші на своєму деколи вельми дорогому хобі. Однак для того, щоб покупці пішли саме до вас, необхідно все правильно організувати і вміти поводитися на виставці .
Інструкція
1
Для початку продумайте, як буде виглядати ваше місце. Швидше за все, вам нададуть стіл і стілець, а далі вам потрібно буде розбиратися самостійно, як прикрасити ці предмети. Зазвичай майстрині застеляють не надто презентабельну поверхню столу тканиною. Якщо ви вирішили вчинити так само, вибирайте непомітну однотонну тканину, щоб вона підкреслювала красу ваших виробів, а не зливалася з ними. Якщо у вас є стенд для виставлення прикрас, візьміть його з собою. Намагайтеся зробити ваш стіл оригінальним і не схожим на інших, адже вам треба, щоб він привертав увагу.
2
Покупці набагато охочіше підуть до стильного, охайному і ввічливому продавцю. Тому продумайте звечора, що ви одягнете і яку зачіску зробите. Буде прекрасно, якщо в якості аксесуара ви візьмете будь-яке з своїх виробів. Найчастіше покупцеві складно зрозуміти, як виглядатиме лежить на столі річ, зате побачивши її на моделі, він захоче собі таку ж.
3
Чи не нервуйте і не намагайтеся спрогнозувати, що покупці будуть брати охочіше. Зрозуміло, є деякі сезонні переваги: у грудні краще купують рукавиці, а навесні - кільця і сережки. Але якщо минулого виставці у вас охочіше брали кулони з дроту, це не означає, що так буде і цього разу. Тому готуйте ті вироби, які подобаються вам самим.
4
Не варто йти на виставку з думкою, що вам потрібно продати якомога більше - ефект буде прямо протилежний. Навпаки, налаштуйтеся на те, що ви прийшли на свято - поспілкуватися з подругами-майстринями, показати всім своє рукоділля, обмінятися досвідом, послухати музику і просто приємно провести час. А якщо вам при цьому ще й вдасться продати свої вироби - просто відмінно!
5
Головне для продавця - бути ввічливим і доброзичливим. Покупці бувають різними, а унікальні вироби ручної роботи часом усе ще прирівнюються до дитячих виробам. Тому не дивуйтеся тому, що у вас, можливо, будуть питати, чому це коштує так дорого, і в якому гуртку ви займаєтеся. Ваші вироби все одно дочекаються своїх господарів.
6
Зазвичай виставка триває цілий день. Тому напередодні було б непогано добре виспатися, а з собою захопити перекусити. Настрій у ситого і відпочив людини помітно краще, ніж у голодного і виспалася, а значить, покупці потягнуться до вас.