Як очистити системну пам'ять.

Завдання очищення системної пам'яті комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, може бути вирішена користувачем за допомогою штатних засобів самої операційної системи без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Виконайте очистку системного диска від тимчасових файлів. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть по шляху drive: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ LocalSettings \ Temp - для Windows XP або drive: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp - для Windows 7 і видаліть весь вміст папки Temp.
2
Зменшіть системні файли Windows. Для цього знайдіть в кореневому розділі системного тому файл з ім'ям pagefile.sys, що представляє із себе файл підкачки, і або зменшіть його, або перемістіть на інший том. Видаліть також файл з ім'ям hiberfil.sys, призначений для збереження стану пам'яті комп'ютера при вході в режим сну або сну.
3
Натисніть одночасно функціональні клавіші Ctrl, Alt і Del для того, щоб запустити утиліту диспетчера задач і перейдіть на вкладку «Процеси» діалогового вікна програми. Визначте модулі програм, що використовують велику кількість пам'яті, і скористайтеся кнопкою "Завершити процес".
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати» для того, щоб видалити з каталогу автозавантаження не необхідність додатків, що використовують великий обсяг пам'яті. Надрукуйте msconfig в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Вкажіть пункт «Автозавантаження» в меню і зніміть прапорці в полях непотрібних додатків. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
5
Скористайтеся стандартною функцією очищення системного диска. Для цього викличте діалог властивостей потрібного томи і вкажіть команду «Очищення диска». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tXioSd5CFO4
Однією з головних характеристик комп'ютера є його оперативна пам'ять. Чим її більше, тим більше програм можна запускати одночасно. Також оперативна пам'ять відіграє дуже важливу роль для відеоігор і загальної швидкості роботи ПК. Якщо її недостатньо, то гри якщо і будуть завантажуватися, будуть сильно гальмувати. Але справа в тому, що значну частину системної пам'яті можна звільнити, тим самим прискоривши роботу комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Як тільки ви включаєте комп'ютер, в оперативну пам'ять завантажуються системні процеси, які потрібні для роботи операційної системи. Також відразу після запуску програми вона вантажиться в оперативну пам'ять. Але справа в тому, що разом з включенням комп'ютера автоматично можуть завантажуватися програми, про які користувач навіть і не знає (програми моніторингу ПК та ін.). А між тим вони працюють і можуть займати чималу частину оперативної пам'яті комп'ютера. Відключивши їх, можна звільнити системну пам'ять.
2
Для подальших дій вам потрібна програма TuneUp Utilities. Скачайте її з інтернету і встановіть. Запустіть додаток. Чекайте завершення процесу сканування комп'ютера. Після цього ви потрапите в основне меню програми.
3
У головному меню пройдіть на вкладку «Оптимізація системи», після чого виберіть функцію «Відключити автозапуск програм». У наступному вікні відзначте пункт «Включити рейтинг програм». З'явиться вікно зі списком програм, які запускаються разом з включенням ПК. Самий нижній розділ називається «Необхідні програми автозавантаження». Програми з цього розділу чіпати не потрібно, так як вони забезпечують стабільність і безпеку комп'ютера.
4
Вам потрібен верхній розділ. Біля кожної програми зображені зірочки (критерій корисності). Чим більше їх, тим вона більш затребувана. Максимально можливе число зірок - п'ять. Програми, яким присвоєно менше трьох зірок, можна відключити. Для цього просто перетягніть повзунок біля неї в значення «Автозапуск вимкнений». Далі закрийте усі вікна TuneUp.
5
Після завершення всіх дій перезавантажте комп'ютер. Після цього системна пам'ять буде звільнена. При необхідності повернути програму в автозапуск можна точно таким же шляхом, просто пересунувши повзунок в положення «Автозавантаження включена».