Як переформатувати картинку.

Всякий раз після чергової подорожі небудь заходу вам необхідно скопіювати фотографії на свій жорсткий диск і по можливості розмістити кращі знімки на своїй сторінці в інтернеті. Іноді для цього потрібно змінити формат зображень.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Gimp.
Інструкція
1
Перш за все, вам необхідно скопіювати зображення з карти пам'яті фотоапарата на жорсткий диск. Для цього відкрийте «Провідник Windows», відкрийте диск, що належить фотоапарату, виділіть потрібні зображення і скопіюйте їх. Для копіювання можна використовувати як поєднання клавіш (Ctrl + C або Ctrl + Insert), так і контекстне меню.
2
Виберіть каталог, в якому ви будете зберігати нові фотографії. Кращим рішенням буде створення нової папки. Не забудьте дати оригінальне або такого назва директорії. Тепер ви можете вставити зображення, для цього скористайтеся аналогічними поєднаннями клавіш (Ctrl + V або Shift + Insert) або відповідною командою контекстного меню.
3
Залишилося скачати програму для редагування графічних документів, тобто фотографій. Рекомендується скористатися безкоштовним додатком Gimp, який працює під багатьма операційними системами, наприклад, Windows, Linux, а також MacOS. Для переходу на сторінку завантаження натисніть наступне посилання http://gimp.ru/viewpage.php?page_id=8. Виберіть свою систему і натисніть відповідне посилання.
4
Після завантаження та установки програмного забезпечення, запустіть Gimp, клацнувши двічі по значку на робочому столі. Щоб відкрити фотографії скористайтеся верхнім меню «Файл» і натисніть кнопку «Відкрити» або натисніть клавіші Ctrl + O. У вікні відкриття файлу виберіть графічні документи і натисніть кнопку «Відкрити».
5
Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". У вікні, вкажіть каталог збереження і новий формат файлу. Натисніть клавішу Enter або кнопку «Зберегти». Таким чином потрібно вчинити з усіма зображеннями, якщо їх декілька.
6
Також у цій програмі можливо змінювати колір, контрастність і яскравість фотографій. При використанні додаткових плагінів у вас є можливість довести функціонал програми до рівня Adobe Photoshop.