Як оплатити інтернет.

Інтернет все більше стає невід'ємною частиною сучасного життя. Сьогодні з його допомогою багато людей не тільки розважаються або спілкуються, але також працюють, вирішують ділові питання, здійснюють покупки, замовляють залізничні та авіаквитки і багато іншого. Тому так важливо, щоб інтернет завжди був під рукою без збоїв і відключень. Одним з головних факторів, що забезпечує безперебійну роботу інтернету є її своєчасна оплата користувачем.
Інструкція
1
Ще кілька років тому оплатити інтернет можна було тільки одним єдиним способом - в офісі провайдера, попередньо відстоявши неодмінну чергу в касу. Звичайно, це було дуже незручно і породжувало численні складності як для користувачів, так і для технічного персоналу. Сьогодні більшість мережевих операторів намагаються робити все, щоб урізноманітнити можливі способи оплати послуг інтернет і забезпечити своїм клієнтам максимум зручностей.
2
Більшість серйозних провайдерів намагаються випускати власні карти оплати, які поширюються як через численні торгові точки, так і через онлайн-магазини. Основною перевагою карт є те, що вони можуть бути активовані в будь-який момент у міру потреби. Різні номінали від найменших сум до тисяч рублів дозволяють легко варіювати свої витрати, комфортно розпоряджаючись наявними бюджетом.
3
Зазвичай карти оплати мають кілька способів активації: за допомогою мобільного телефону, смс, через сайт провайдера або через телефонного оператора. Така різноманітність дозволяє без праці внести необхідну оплату в будь-яких умовах навіть при відсутньому інтернеті.
4
Крім реальних коштів і карт оплати все більше число провайдерів починають приймати платежі з систем електронної валюти: Яндекс.Деньги, WebMoney і тому подібних. Цей спосіб особливо зручний для людей, які звикли робити покупки й оплачувати рахунки через інтернет. До того ж велика кількість грошових терміналів, що приймають кошти для електронних платіжних систем, значно полегшує переказ коштів.
5
В останні кілька років багато операторів як стільникового зв'язку, так і інтернет ввели додатково послугу «відкладеного» або «обіцяного» платежу, при якій послуги зв'язку надаються в кредит терміном на декілька днів. Це дуже зручна система, яка дозволяє не втратити виходу в віртуальну мережу навіть тоді, коли на рахунку зовсім немає коштів.
6
Дізнатися, які саме способи оплати надає той чи інший провайдер, завжди можна на його офіційному сайті, що містить відповідні розділи. До того ж, на сьогоднішній день абсолютна більшість операторів застосовує на своїх сайтах систему особистих кабінетів, які дозволяють абоненту подивитися стан свого рахунку в будь-який момент, не виходячи з дому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uGb44IwrGRY
Завдяки бонусної програмі «Білайн» можна отримати бали в розмірі до 10% від суми ваших платежів за послуги мобільного оператора. Термін участі в бонусної програмі - півроку. Першим місяцем вважається місяць, коли абонент приєднується до програми.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - телефон, підключений до «Білайн»;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйте картку банку в бонусної програмі. Це можна зробити декількома способами. Авторизуйтесь в спеціальному розділі офіційного сайту оператора (oplata.beeline.ru або pay.beeline.ru). Зателефонуйте за безкоштовним номером 0533. Скористайтеся банкоматом «Альфа-банк», «ВТБ-24» або «Русский стандарт». Зверніться в офіс «Білайн» чи салон «Евросеть». При собі треба мати паспорт і банківську картку.
2
Поповніть свій особовий рахунок за допомогою банківської карти. Це можна зробити разовими інтернет-платежами на сайті oplata.beeline.ru. Також можна «прив'язати» картку банку до телефонним номером і поповнювати особовий рахунок за допомогою дзвінка за номером * 100 #.
3
Отримайте бонус в розмірі 10% від суми платежів з картки банку, якщо в сумі ваші платежі за місяць перевищать витрати. Бонус буде на початку кожного місяця додаватися на ваш баланс.
4
Щоб стати учасником програми, наберіть зі свого мобільного телефону * 110 * 911 #. Після цього ви можете використовувати накопичені бонуси як оплату за більшість послуг компанії «Білайн». Бонуси будуть списуватися з вашої банківської картки під час оплати інтернету.
5
Керуйте бонусами в особистому кабінеті на сайті «Білайн». Для входу в систему необхідний логін і пароль.
Зверніть увагу
При відмові від участі в бонусної програмі нарахування балів за результатами місяця скасовується і накопичені суми бонусів обнуляються. Повернення неможливе. У разі повторної реєстрації накопичення бонусів стартує заново.
Корисна порада
Бонуси юридично вважаються знижкою на послуги зв'язку. Бали не переводяться в грошовий еквівалент. Ними не можна оплатити СМС та вихідні дзвінки на платні номери розважально-інформаційних сервісів і довідкових служб. З їх допомогою неможливо придбати СМС-пакети. Також бонусні накопичення не можуть бути переведені на рахунок іншого абонента. Все інше доступно.