Як захистити диких тварин.

Нормальна чисельність диких тварин допомагає зберегти природний баланс біосфери в природі. Людина за час свого існування завдав величезної шкоди фауні. Тому багато біологічні види потребують захисту. Охорона диких тварин може здійснюватися кількома способами, але і їх виявляється недостатньо.
Інструкція
1
Ліс, джунглі та інші місця зростання великої кількості дерев є природним місцем проживання багатьох тварин . Раціональна і поступова вирубка дерев дозволить не тільки з часом відновити ліси, а й уберегти гнізда, притулку, кормові угіддя, нори і інші оселі звірів, птахів і рептилій.
2
Реакліматизація і акліматизація допоможуть збагатити і урізноманітнити рослинний світ. Реакліматизація являє собою роботу над відновленням винищених тварин в різних регіонах. Акліматизацією є розселення тварин в абсолютно нові місця (біогеоценози) та їх пристосування до нових умов життя і проживання.
3
За допомогою цих робіт можна набагато економніше і ширше користуватися біоресурсами. Запам'ятайте, охорона тварин ефективна лише в тому випадку, якщо плани щодо захисту створюються з урахуванням ландшафтно-екологічних умов. Деякі тварини мешкають лише в певних місцях зі своїм кліматом та іншими природними факторами. Про це необхідно пам'ятати при будівлі будь-якої будівлі.
4
Також багато тварин в певну пору року мігрують на дуже великі відстані. Місце міграції, як і місце проживання, має певний клімат, ландшафт і природні умови. Це необхідно враховувати, щоб створювати сприятливі для проживання охоронні зони.
5
Зверніть увагу, що до охоронюваним територіям ставляться: заказники, національні парки і заповідники. В заказниках тимчасово захищається певний вид тварин , а природні ресурси використовуються в обмеженій кількості. У національних парках охороняється унікальний природний ландшафт, відвідувачі дозволені.
6
Заповідник знаходиться під захистом держави, цю територію не можна використовувати для господарських потреб. Велике значення для охорони диких тварин має заборону або обмеження на полювання. Також обмежується місце, спосіб та термін полювання. Ще однією умовою успішної охорони тварин є раціональне використання фауни.
У Росії, як і в багатьох інших країнах, діє закон про охорону природи, який зобов'язує людей захищати і піклується про навколишній світ. Навколишній нас мир - це рослини, тварини, лісу і річки і ми теж частина цієї природи. Ліс - це окраса нашої планети. Він насичує атмосферу киснем, в ньому живуть птахи і різні тварини. Однак цей прекрасний Екоресурс страждає від людського свавілля. Тільки від несанкціонованої вирубки лісу гинуть тисячі тварин і рослин в рік.
Інструкція
1
Для боротьби з так званими «чорними лісорубами» необхідно посилення санкцій для порушників, залучення до адміністративної та кримінальної відповідальності. Також необхідне відродження лісової охоронної служби і оснащення її останніми новинками техніки.
2
Чи не менше, ніж від діяльності «чорних лісорубів», ліс гине від пожеж. І часто причиною лісових пожеж є людина. Потрібно обмежити вільний доступ в лісові зони туристам, встановлювати попереджувальні таблички можливості виникнення пожежі при необережному поводженні з вогнем, організувати лісові патрулі для контролю дотримання правил пожежної безпеки. Громадян, які не дотримуються вимоги пожежної безпеки, слід притягувати до адміністративної відповідальності. Адже вони наражають на небезпеку не тільки своє життя, а й ставлять під загрозу життя інших людей, громадську безпеку і стан лісу .
3
Для локалізації вогнищ загоряння необхідно розробити спеціальні заходи: підготувати лісопожежних техніку, визначити маршрути для патрулювання на найбільш тривожних ділянках лісового фонду та організувати мобільні групи пожежогасіння, а також створити протипожежні бар'єри і організувати будівництво протипожежних доріг.