Як звільнити пам'ять Nokia 5230. Як звільнити пам'ять телефону на телефоні нокия 5230.

При покупці смартфона користувачі часто стикаються з проблемою оперативної пам'яті, яку досить складно звільнити, але можливо. Будь-які програми та ігри встановлюють системні файли в пам'ять диска С:
Вам знадобиться
  • - програма Xplore для доступу до системних файлів
  • - Zip manager для розпакування даної програми
Інструкція
1
Скачайте Xplore на смартфон з офіційного сайту - там вона платна - або з іншого, безкоштовно. За допомогою Zip manager розпакуйте і встановіть на карту пам'яті.
2
Запустіть програму, почекайте, поки система просканує телефон. В меню виберіть пункт setting. Відкрийте пункт language і встановіть потрібну мову. Перезавантажте програму.
3
В меню налаштувань виберіть пункт відображення прихованих файлів і дисків. Так само можна налаштувати формат файлів і в програмі файлів і розділити диски на категорії. Це істотно скоротить час пошуку і видалення.
4
Відкрийте диск С:. У ньому знаходяться приховані і системні файли, історія з браузера, дані про раніше встановлені програми.
5
Перевірте папки на наявність сторонніх файлів, документів, програм. Відкривайте всі папки по черзі. Видаліть все зайве. Ігри, фото, музику можна перенести на карту пам'яті.
6
Зайдіть в повідомлення. В налаштуваннях подивіться, на якому диску зберігаються повідомлення. Поставте для повідомлень пам'ять карти пам'яті. З теки передачі з блютус перенесіть дані на карту. Видаліть непотрібні повідомлення.
7
Зайдіть в диспетчер файлів, перегляньте все папки та програми. Непотрібне видаліть. Там зберігаються деякі файли встановлення вже видалених програм та ігор. Вони забивають пам'ять найбільше.
8
Підключіть апарат до комп'ютера за допомогою usb-кабеля. Проскануйте смартфон на наявність вірусів. Відкрийте диск С: і видаліть файли, формат яких не визначено або заборонений. В папках фото і картинки часто з'являються порожні файли, що займають багато пам'яті. В налаштуваннях можна стиснути файли і папки, які багато важать.
9
Очистіть історію в інтернет-браузерах, а також завантаження з Opera mini. Навіть якщо браузер встановлений на карту пам'яті, він зберігає всі дані в пам'ять телефону.
10
В меню камери виберіть пункт місця запису. Встановіть для запису карту пам'яті. Це також дозволить збільшити час запису відео.
Зверніть увагу
Не знімайте в програмі Xplore папку System. Вона відповідає за працездатність програм і системних компонентів.