Як очистити журнал в Опері. Як видалити історію відвідуваних страніцв опері.

Список переглянутих користувачем браузера веб-сторінок виробники різних інтернет-оглядачів називають по-різному. В Opera використовують позначення «історія відвіданих сторінок». Він корисний, оскільки допомагає знайти адреси веб-вузлів, URL яких не були збережені. Однак нерідко у користувача виникає протилежна потреба - забути ці адреси і змусити браузер зробити те ж саме. Очищення історії відвідувань в Opera здійснюється досить просто.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Розкрийте меню браузера, клацнувши по кнопці із стилізованим логотипом Opera. Наведіть курсор миші на напис «Налаштування» і клацніть по пункту «Видалити особисті дані» в який з'явився підрозділі. Все це можна проробити з клавіатури, якщо включений російську мову введення: натисніть клавішу Alt, потім кнопку з літерою «т», а потім - з літерою «у». В обох випадках на екрані з'явиться невелике віконце видалення зібраної браузером інформації.
2
Розкрийте додаткову панель цього вікна, клікнувши по напису «Детальне налаштування». У неї поміщені керуючі елементи, за допомогою яких можна вказати Opera що саме слід видалити, а що залишити.
3
Переконайтеся, що відзначений пункт «Очистити історію відвіданих сторінок». Якщо ви хочете, щоб і збережені в кеші браузера елементи цих сторінок теж були видалені, поставте позначку у написі «Очистити кеш». Це ж відноситься і до файлів кук (пункт «Видалити всі cookies»). Позначки в інших пунктах - всього їх тринадцять - розставте на свій розсуд.
4
Клацніть по кнопці «Видалити» і браузер очистить журнал відвідувань, а також все інше, що ви вказали в попередньому кроці.
5
Кнопка видалення історії відвідувань є і у вікні основних налаштувань Opera. Щоб до неї дістатися розкрийте меню і в розділі «Налаштування» виберіть пункт «Загальні настройки». Ці дії можна замінити натисненням поєднання клавіш Ctrl + F12, теж відкриває вікно налаштувань.
6
На вкладці «Розширені» виберіть розділ «Історія» - він поміщений приблизно в середину вертикального списку біля лівого краю вікна налаштувань. Правіше установки, яка задає кількість рядків в історії відвідувань - «Пам'ятати адрес» - є кнопка «Очистити». Натисніть її, і всі записи історії будуть видалені. Це ж можна зробити і з збереженими браузером елементами сторінок, якщо натиснути другу кнопку «Очистити» - вона розміщена нижче в цьому ж розділі налаштувань.
7
Закрийте вікно основних установок Opera натисканням кнопки OK.