Як змінити формат кліпу. Як змінити формат відео для телефону.

Досить часто користувачам персональних комп'ютерів, які займаються відеозйомкою, доводиться міняти формат створених кліпів і нарізок. Тут можна використовувати як спеціальні утиліти, так і більш прості програмні продукти.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Format Factory.
Інструкція
1
«Фабрика формат ов» або Format Factory досить відома програма і славиться своїм простим інтерфейсом, а також зручним функціоналом. Завантажити інсталяційний файл можна на офіційному сайті за посиланням, зазначеної нижче. На завантаженої сторінці натисніть будь-яку з кнопок Download. У вікні, вкажіть опцію збереження файлу, вибравши папку для збереження.
2
Потім потрібно встановити програму на комп'ютер. Для цього запустіть виконуваний файл і дотримуйтеся порад майстра інсталяції програми. Запустити «Фабрику формат ов» можна з робочого столу, двічі клікнувши по однойменному значку.
3
У головному вікні програми необхідно перейти до вкладки «Відео», яка розташована зліва. Виберіть потрібну опцію, наприклад, «Все в MP4» або «Все в AVI». Також серед опцій ви можете знайти пункт «Все в мобільні» - при виборі цього режиму всі завантажені вами відеокліпи придбають стандартний формат відеозаписів для стільникових телефонів, а саме 3GP.
4
Після вибору формат а підсумкового файлу в правій частині вікна програми з'явиться аплет з додатковими налаштуваннями (для формат а 3GP - модель телефону, відео- і аудіокодек і т .буд.). Для конвертації великої кількості файлів необхідно поставити позначку на пункті «Зберегти за умовчанням» і натиснути кнопку «ОК».
5
Натисніть кнопку «Файл», щоб додати свої відеокліпи. Для виділення декількох файлів необхідно використовувати спеціальні клавіші, наприклад, Ctrl або Shift. Після завантаження файлів натисніть кнопку «ОК».
6
Залишилося натиснути кнопку «Старт» і дочекатися остаточного результату, який можна переглянути в вихідної папці. Для цього натисніть правою кнопкою миші на файлі і виберіть пункт «Відкрити кінцеву папку». Тепер можна скопіювати нові файли на пристрій читання, наприклад, на свій стільниковий телефон.