Як знайти забутий адресу.

Нерідкі ситуації, коли адресу людину, з якою ви довго не спілкувалися, стирається з пам'яті або втрачається. Згодом ви можете захотіти знову налагодити контакт, написати даним адресу ату лист або відвідати його особисто. В цьому випадку іноді буває непросто знайти загублену контактну інформацію.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - допомога спільних знайомих;
  • - послуги адресного бюро.
Інструкція
1
Якщо ви втратили адресу електронної поштової скриньки свого друга або знайомого, спробуйте відшукати його в соціальних мережах, таких як «Однокласники», «В контакті», «Мій світ», «Твіттер» та ін.
2
Пройдіть процедуру реєстрації в мережі, якщо ви вже не є її учасником. Потім виберіть опцію «Пошук» або «Пошук людей» і введіть в запропоноване поле ті дані розшукуваного адресу ата, які вам відомі (прізвище, ім'я, місце проживання, вік).
3
Врахуйте, чим точніше і повніше буде введена вами інформація, тим, імовірніше, успішне завершення пошуку людини. У деяких мережах, наприклад «Мій світ», досить навести курсор миші на фото потрібного користувача, як в нижній частині вікна з'явиться його електронний адресу .
4
Відкрийте вікно своєї поштової скриньки. Клікніть посилання «Вихідні» та уважно вивчіть історію отправляемой вами раніше кореспонденції. Можливо, ви знайдете потрібний вам адресу серед давноминулих листів. Якщо ви регулярно видаляєте непотрібну кореспонденцію, відкрийте папку ящика e-mail «Кошик» і перегляньте листи там.
5
Зверніться до ваших загальним друзям, якщо такі є, можливо, у них є потрібний вам адресу .
6
Якщо людина, адресу якого ви втратили, є особою офіційною, перевірте, чи немає в інтернеті його особистого сайту або ресурсу компанії, в якій він працює. Якщо такий сайт є, пошукайте в ньому дані для зворотного зв'язку, можливо, там і буде цікавий для вас адресу .
7
Введіть у пошуковий рядок вашого браузера прізвище та ім'я людини, адресу якого вам потрібно знайти. Якщо він залишав деінде на просторах мережі такі дані, то вони будуть вам представлені.
8
Зайдіть на офіційний сайт того навчального закладу, в якому навчався шуканий людина. В розділі «Наші випускники» багато людей залишають контактні дані, в тому числі і свої адресу а.
9
Перевірте записи своєї адресу ной книги на комп'ютері, можливо, ви вносили туди потрібний адресу , але забули про це.
10
Скористайтеся послугами адресу ного бюро того регіону, де імовірно проживає ваш друг. Запит можна зробити по телефону або особисто (якщо є така можливість), оплативши символічну суму за надані послуги.
11
Зайдіть на офіційний сайт передачі «Жди меня», розташований за адресу у: http://poisk.vid.ru/, зареєструйтесь в ньому і в поле для пошуку введіть дані про розшукуваного человеке.
Корисна порада
Намагайтеся записувати адреси завжди в один і той же місце. Виділіть для цього спеціальну папку на комп'ютері або заносите їх в каталог свого електронного ящика. На всякий випадок непогано зберегти ту ж папку з адресами на флешці або на паперовому носії (блокнот, телефонний довідник і т.п.)
Час від часу люди шукають інформацію про своїх знайомих, друзів, родичів. Можливо, потрібно дізнатися точну адресу свого боржника або партнера по бізнесу. Які способи з пошуку місцезнаходження людини існують?
Інструкція
1
Зверніться в спеціальні служби, наприклад, правоохоронні органи. Вони розташовують повною базою даних про людей. Але звичайній людині отримати таким чином інформацію неможливо, так як потрібні спеціальні повноваження і дозвіл на такі дії. Адже маючи доступ до інформаційної бази, можна нанести деяку шкоду громадянину. Не можна зловживати цим. Будьте законослухняними громадянами.
2
Спробуйте пошукати шукану інформацію в інтернеті. Там є вельми доступні і легальні джерела. У будь-якому випадку пошук відомостей про людину, в тому числі і його точної адреси, складається з безлічі пов'язаних між собою елементів. І ваша мета - заповнити всі втрачені частини в структурі даних, поступово вишукуючи їх один за іншим. Як правило, людина має адресу своєї прописки або місцезнаходження, номера телефонів, адреса електронної пошти і т.д. І це все можна знайти в інтернет-ресурсах, наприклад, в соціальних мережах або на форумах.
3
Наприклад, у вас є тільки прізвище і ім'я користувача або номер телефону, скористайтеся такою інформацією в пошуковому запиті. Може бути, в результаті пошуку система видасть оголошення в мережі, які розмістив потрібний чоловік. Можливо, він зареєстрований в соціальних мережах під своїм іменем. На цих сайтах можна знайти і інші відомості, які допоможуть у пошуку точної адреси. Використовуйте їх при подальшому пошуку в вікні запитів.
4
Скористайтеся спеціальними мережевими ресурсами, щоб відшукати місцезнаходження людини. Багато з них надають безкоштовні послуги. Однак часто дані виявляються просто застарілими. Можна звернутися в платні інформаційні бази, але не завжди відомості можуть бути достовірними. При цьому це коштує дорого, тим більше ви можете попастися на виверти шахраїв. Краще уникайте платних сервісів.