Як облаштувати комуналку. інтер'єр кімнати комунальній квартирі.

Комунальні квартири, на жаль, зустрічаються ще в житловому фонді. Ціни на житло досить високі, і купити окрему квартиру без кредитування досить проблематично. Але якщо комунальна квартира розташована в старому будинку і стелі досить високі, існує безліч непоганих варіантів облаштування та можливої перепланування.
Інструкція
1
Якщо в кімнаті живе сім'я - батьки або один батько з дитиною, продумайте, яким чином ви можете розмістити в кімнаті зону дитячої, їдальні, вітальні і дорослої спальні. Не забудьте також необхідну в цьому випадку вхідну зону, яка відгородить все інше приміщення.
2
Вважайте, що вам крупно повезло, якщо у вашій кімнаті є раковина з водою. Зазвичай вона розташована в кутку. Зробіть в цьому місці кухню, помістіть мийку, тумбу і плиту. Над ними повісьте полки для посуду і мінімальної кількості продуктів. Поставте холодильник.
3
В тому випадку, коли площа кімнати достатньо велика і є можливість це зробити, помістіть поряд з раковиною санітарний відсік, обгородивши його стінками зі скляних блоків. Двері в нього, втім, як і всі внутрішні, зробіть розсувними. Всередині цілком поміститься піддон з висновком в каналізацію, а також навісний душ.
4
Високі стелі - знову удача. Замовте або купіть дворівневу ліжко. Під нею розташуйте кабінет - крісло, стіл і комп'ютер або дитячу ліжко з письмовим столом. Використовуйте наскрізні стелажі в якості перегородок, щоб денне світло проникало через них. При високих стелях можна зробити систему подіумів.
5
Відгородити функціональні зони можна ширмами або, але якщо у вас маленькі діти, використовуйте краще гіпсокартонні перегородки. Їх теж можна зробити з наскрізними отворами, які гратимуть роль віконець і, одночасно, поличок.
6
зачерпни ідеї в інтернеті - якщо пошукати добре, то знайдеться досить багато матеріалу, який можна адаптувати під планування і розміри своєї кімнати. Подивіться меблеві каталоги, по ним цілком можливо зробити функціональну і недорогі меблі на замовлення.
7
Знайдіть в інтернеті і встановіть невеликі безкоштовні і прості програми, за допомогою яких розплануйте, як ви розставите меблі. В крайньому випадку, скористайтеся старим дідівським методом - аркушем паперу в клітинку. Нанесіть на нього за розмірами в масштабі периметр своєї кімнати, позначте вхідні двері і вікна. Виріжте відповідно до дійсними розмірами у вертикальній проекції ті меблі, яка стоятиме в кімнаті - і дерзайте.
У вас з'явилися грошові кошти, але їх недостатньо для покупки повноцінної квартири? Що ж в даному випадку варто спробувати купити кімнату в комуналці. Тим більше що, незважаючи на привабливі кредити, що видаються нашими банками при негативній різниці між ростом інфляції і доходів населення в нашій країні, ви розумієте, що краще синиця, ніж журавель ... Звичайно ж, краще купити повноцінну квартиру, але перед цим необхідно зважити всі позитивні і негативні моменти, а головне зможете ви погасити отриманий для цих цілей кредит. Зараз ми з вами розберемося з тим, що необхідно зробити для того, що б купити кімнату в комунальній квартирі? Робимо наступне.
Інструкція
1
При відсутності грошових коштів беремо кредит в одному з великих банків: ощадбанку, ВТБ 24 або іншому, але це не важливо, головне уважно вивчити процентні ставки і тверезо оцінювати свої можливості, в даному випадку до «дикого заходу» нам ще далеко. Тут так само необхідно зрозуміти, що крім основних документів правління банку зажадає від вас дані про історію будинку (дати споруди та реконструкції, планованих термінах знесення і терміни його служби).
2
Знайдіть приватизовану житлову кімнату, виставлену на продаж, і попросіть продавця представити вам домову книгу за термін не менше 15 років з додатком завірених з неї виписок.
3
Отримайте виписку з єдиного державного реєстру (ЕГРП), що кімната ні ким не оспорюється і не арештована судовими приставами.
4
Отримайте від продавця довідки про те, що він не є «бажаним» пацієнтом нарколога і психіатра, опитаєте сусідів.
5
Переконайтеся, що при вашій покупці треті особи не пред'являть вам ніяких претензій і що ні хто з членів комунальної квартири не хоче купити обрану вами житлову площу, отримаєте від них офіційну відмову. В іншому випадку, через нотаріуса, відправте запит з повідомленням про ціну продається кімнати. Після закінчення місяця, відсутність бажання кого-небудь купити дану кімнату, дасть вам позитивний результат.
6
Тут необхідно пам'ятати, що даний запит має бути доведений до всіх членів комунальної квартіри.Бойтесь кімнат продаються через договір дарування, вірніше всього, що через певний час (термін тут ролі не грає) ви її втратите, а так же ні коли не купуйте частку в житловому приміщенні (юридично продавця це ні до чого не зобов'язує).
7
Якщо виконані всі перераховані вище умови, то, в установленому в вашому місті порядку, сміливо оформляйте куплену комунальну кімнату у власність.