Як змінити свою фотографію кольором. Як змінити колір на білий.

Час від часу кожному хочеться дивитися не просто на свою фотографію або фотографію друзів, а на незвичайне і оригінальне оформлення цієї фотографії, якого можна досягти, використовуючи шаблони різних листівок, рамок і оформлень, поєднуючи їх з фотографіями в Adobe Photoshop. У цій статті ми розповімо вам про те, як змінити колір фотографії на незвичайний перехід чорно-білих відтінків. Цей навик буде корисним при фотомонтаж і створенні колажів.
Інструкція
1
Відкрийте у фотошопі фотографію , яку ви хочете помістити в готову рамку або колаж. Відкрийте властивості шару фотографії (Layer style) і додайте до шару параметр Gradient overlay, встановивши його у відповідній вкладці.
2
Налаштуйте градієнт таким чином: Blend mode - Color, Opacity - 100%, Style - linear, Angle - 90. В якості колірного переходу виберіть стандартний чорно-білий градієнт.
3
Натисніть ОК - ви побачите, як фотографія забарвиться в чорно-білий колір. У такому вигляді її вже можна використовувати для фотомонтажу, але ви можете досягти ще більш оригінального ефекту, змінивши відтінок градиентной заливки.
4
Відкрийте Gradient editor - редактор градієнтів, клацнувши на колірну схему градієнта в настройках Layer Style. Ви побачите готову палітру відтінків, кожен з яких можна використовувати, в вікні Presets, а також ви можете встановити потрібні переходи відтінків самостійно в панелі редактора, яку ви побачите в нижній частині його вікна.
5
Клацніть мишею по нижньому чорному повзунку на панелі градиентной заливки і виберіть колір на палітрі. Потім клікніть по білому повзунків і знову виберіть колір. Ви можете зробити перехід будь-якого кольору - наприклад, від синього до жовтого, або від білого до червоного. Натисніть ОК, щоб подивитися, як зміниться забарвлення фотографії.
6
Крім того, ви можете залити градієнтом фон за людською фігурою, залишивши саму фігуру незмінною - в тих кольорах, які були на фотографії спочатку. Для цього на копії верхнього шару зітріть ластиком людську фігуру.
7
Експериментуйте з заливками, додавайте додаткові кольору, домагаючись незвичайних фотоефектів в своїх роботах.
Щоб перефарбувати волосся в інший колір, зовсім необов'язково їхати через все місто в улюблену перукарню. Достатньо мати під рукою комп'ютер з встановленою на ньому програмою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте необхідну фотографію: пункт меню «Файл», потім кнопка "Відкрити" (гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть необхідний файл і натисніть «Відкрити». В панелі «Шари» клікніть кнопку «Створити новий коригувальний шар або шар-заливку», в меню оберіть «Колірний фон/Насиченість». Поставте галочку біля пункту «Тонування» і за допомогою повзунків «Колірний фон», «Насиченість» і «Яскравість» встановіть приблизно той колір, в який ви хочете пофарбувати волосся . Якщо не виходить, зробіть його просто яскравим, що виділяється, щоб вам зручніше було працювати надалі.
2
Зробіть чорний колір основним і натисніть Alt + Backspace. Фотографія прийме первісний вигляд. Тепер зробіть білий колір основним (гаряча клавіша D) і виберіть інструмент «Пензлик». Зафарбовуйте волосся в колір коригуючого шару. Якщо вам потрібно змінити розмір інструменту, використовуйте клавіші «[» і «]», прозорість - цифри на клавіатурі, натиск - Shift + цифри на клавіатурі. Зафарбовуючи відповідальні ділянки, поміняйте прозорість приблизно на 20%. Якщо вам потрібно наблизити зображення, використовуйте інструмент «Лупа» (Z). Закінчивши зафарбовування, розгорніть фотографію на повний розмір.
3
В панелі шарів клацніть меню, що випадає для зміни режиму змішування і виберіть «Кольоровість» або «М'яке світло». Праворуч від цього меню знаходиться поле «Прозорість», з ним теж має сенс поекспериментувати.
4
Якщо вам хочеться подивитися, як будуть виглядати волосся , пофарбовані в інший колір, знову відкрийте віконце «Колірний фон/Насиченість» і покрутіть повзунки параметрів.
5
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть Ctrl + Shift + S, вкажіть шлях для майбутнього файлу, напишіть ім'я, в полі «Тип файлів виберіть Jpeg і натисніть« Зберегти ».