Як перебудувати дерев'яний будинок.

Дерев'яний будинок з часом починає руйнуватися. Перебудовувати його потрібно тільки в тому випадку, якщо будова ремонту не підлягає або витрати на його проведення будуть рівноцінні знову зведеному будинок у. В інших випадках можна цілком обійтися капітальним ремонтом.
Вам знадобиться
  • - колоди;
  • - плахи;
  • - цвяхи;
  • - покрівельний матеріал;
  • - склопакети.
Інструкція
1
Якщо в будинок е повністю зруйнований фундамент, від чого стався перекіс стін і всі капітальні конструкції стали досить старими, ремонт обійдеться вам дуже дорого. В цьому випадку прийміть рішення про знесення будинок а і зведенні нового. Якщо ж фундамент достатньо міцний і зруйновані тільки нижні колоди, прогнили лаги і потрібна заміна даху, будинок можна перебудувати.
2
Для заміни нижніх колод або бруса зробіть підкоси. Опори можна виготовити з сухого міцного лісу-кругляка або з міцного куточка. Закріпіть опори на міцних вінцях, іншим кінцем вкопати в землю.
3
По черзі прибирайте згнилі вінці і підводите нові. Прибирати відразу весь вінець не можна, підкоси можуть не витримати, тому прибирайте по одній деревині. І так по черзі з кожного боку. Зазвичай достатньо змінити два-три нижніх вінця, бо вони приходять в непридатний стан найчастіше.
4
Після установки обробіть підведення вінці антисептичним складом. Це захистить нові колоди не тільки від гниття, а й від жучків-червиць, які за один рік можуть привести навіть сухі і товсті колоди в непридатний стан.
5
Для перероблювання статі приберіть старі лаги, встановіть нові, настелите плахи.
6
Дах повністю демонтуйте. Приберіть матки, поставте нові колоди або товстий брус, настелите стелю. Далі, встановіть кроквяні стійки з бруса або колод. Матеріал повинен бути обов'язково сухим.
7
До крокв прикріпіть основу для скатів. Якщо ви робите двосхилий дах, скати проходитимуть, починаючи з середини рівно по двох сторонах. Прибийте обрешітку, покрийте дах покрівельними матеріалами, які ви можете вибирати на власний розсуд і відповідно до фінансових можливостей. Закрийте бічні фронтони.
8
При заміні нижніх вінців завжди доводиться міняти рами. Найбільш практичний варіант - це встановити склопакети, представлені в сфері торгівлі в широкому асортименті. Весь монтаж довірте професіоналам, які проведуть установку швидко як бонус за придбання виготовленої ними продукції.